Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek lett már kapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek lett már kapcsolata véletlen találkozásból?

Figyelt kérdés

Ezt úgy kell érteni, hogy mondjuk van egy elintézni valód, de te külső tényezők hatására nem tudsz odaérni időben ahová kell, és akkor BUMM... megtörténik a "csoda".


Volt már így valaki? Tart esetleg még a kapcsolat?


2012. febr. 27. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mennyire illik a kérdésedbe. Én úgy jöttem össze jelenlegi barátommal, hogy az akkorival már nagyon szarba voltunk és elegem volt belőle, kapóra jött, hogy egyik haverom elhívott házibuliba, és elmentem egyedül. nem akartam senkivel kikezdeni csak jól érezni magamat, aztán azon kaptam magam hogy egy srác karjai közt sírok, ő meg próbál vígasztalni. aztán amikor megnyugodtam elkezdtünk beszélgetni megkérdezte, hogy felvehet-e skypera én igennel válaszoltam, és így összebarátkoztunk, majd a sok beszélgetés közben egymásba szerettünk, mert kiderült nagyon hasonlítunk egymásra. akkor fogtam visszaköltöztem a szüleimet hagytam a döglődő kapcsolatomat a fenébe és összejöttem ezzel a sráccal. 8 hónapja vagyunk együtt.
2012. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
:) De jó. Velem is történt már, csak sajnos nem tudtam összejönni vele. :(
2012. febr. 27. 15:41
 13/14 anonim ***** válasza:

De azért elmesélheted kedves kérdező, hogy volt a majdnem csoda ;))


15:38-as voltam:)

2012. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos helyen kellett volna lennem, voltam is, de valamilyen oknál fogva aztmondták, hogy valami nem stimmel, és menjek vissza másnap... és akkor találkoztam vele, tök jó volt hozzám és kedves, de nem mertem randit kérni tőle, eszembe sem jutott akkor ez kérés, később igen, de már nem lehetséges. Köszi hogy leírtátok a történeteteket. :)
2012. febr. 27. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!