Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit reagálnátok rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit reagálnátok rá, ha a párotok közölné veletek, hogy átlagos lányok vagytok? Fiúk, miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés

szeret engem, azt mondta egy átlagosan szép lány vagyok, csúnya semmiképpen, de nem is az a kiemelkedően csodaszép :D

nagyon őszinte barátom van, csak most furcsálltam

mondjuk nem kellett volna rákérdeznem..


Fiúk, ha a barátnőtöket pontozni kéne 10es skálán mennyit kapna?



2012. febr. 28. 19:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

"ti mit szólnátok, fiúk, ha a barátnőtök a farkatokra azt mondaná, h átlagos? :D "


Semmit, egy farokban nincs ami különleges legyen.. mindenki tisztában vele kb, hogy mekkora az átlagos. Ha átlagos, hát átlagos.

Az nem mindegy hogyan van használva.

2012. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
hát de van nagy meg kicsi, és ha azt mondaná, h "ááá, ez csak olyan átlagos", sztem nem esne éppen jol :D
2012. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

hát én van alkalom hogy jobban örülnék neki ha átlagos lenne mert van hogy fáj mert túl nagy


de elkanyarodtunk a témától:D

2012. febr. 28. 20:17
 14/29 anonim válasza:

Szerintem meg semmi nincs abban ha megmondod a barátnődnek h átlagosan szép ... Mindig van szebb nő a világon a barátnődnél vagy a feleségednél .... Ha szereted akkor úgyis vele vagy. Egy ilyenért h megmondja az őszintét szakítani az meg szánalom ... :S Sok H.. nő van .. de aki ezért szakítana az még hü...

18F

2012. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

20:16: Látod, már ferdítesz.

Nagyon nem mindegy a közlés stílusa. Az ahogy te mondtad, megalázó. De ha azt mondja: "szerimtem átlagos" vagy "ne aggódj, szerintem átlagos", az már mindjárt más.


Ha a lánynak a barátja azt mondta volna, hogy "hát csak átlagos csaj vagy", akkor szerintem simán megsértődött volna és joggal.


A szavak nagyon fontosak...

2012. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
csak felvetettem. de nem is kellene ilyeneket kérdezgetni.. ha veled van, akkor neki te vagy a legszebb, a legjobb.. vagyis nalam ez igy mukodik :D
2012. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
20:24: Olyan ismerős a stílusod :D Te vagy az Lilla? :D
2012. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 woo ***** válasza:
"minden nőnél van jobb nő.." klisé, de igaz. mellesleg elég relatív dolog ez. lehet, hogy más azt mondaná, hogy csoda szép vagy.. esetleg megint más valaki, hogy csúnya. az átlagos az nem rossz, mert a legtöbb lány tényleg csak átlagos ez van.
2012. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
nem vagyok Lilla.. de azt tudom, h itt most megy a szöveg, h ááá, semmi gáz, de ha titeket sértene meg vki az önérzetetekben, akkor már nem lenne ilyen egyszerű. akkor az a csaj lenne a hülyep...csa..
2012. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de pont arról pofáztam, hogy nem mindegy milyen szavakat használ az illető.


Egy viccet is el lehet mondani úgy, hogy jót nevetünk rajta meg úgy hogy porig alázunk valakit. Itt ugyan ez a helyzet.


Attól, hogy valaki átlagosnak titulál én nem sértődöm meg. Sőt igazából kicsit örülnék is. De ez az én helyzetem. Egótól függ, ki mennyire veszi sértőnek az átlagos jelzőt.

2012. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!