Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit reagálnátok rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit reagálnátok rá, ha a párotok közölné veletek, hogy átlagos lányok vagytok? Fiúk, miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés

szeret engem, azt mondta egy átlagosan szép lány vagyok, csúnya semmiképpen, de nem is az a kiemelkedően csodaszép :D

nagyon őszinte barátom van, csak most furcsálltam

mondjuk nem kellett volna rákérdeznem..


Fiúk, ha a barátnőtöket pontozni kéne 10es skálán mennyit kapna?



2012. febr. 28. 19:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Na most akkor van egy dilemma...


Azt mondják, nem szabad válogatni. Mert az milyen csúnya dolog már. Nem a külső számít ugyibár.


De ha lejjebb adom a szintet, és járok egy lánnyal, aki nem szép, de nem is csúnya, viszont kedves, szimpatikus, és vele is megelégszem, akkor hogy is mondhatnám neki, hogy ő a legszebb és senkit sem látok gyönyörűbbnek? Pedig ez azért kell, hogy ilyet mondjon az ember a lánykáknak...


Na most akkor melyik variáció a jó?


Vagy hazudjak tán?

2012. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Miért kellene bárkinek is lejjebb adni a szintet?!
2012. febr. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Hát mert ha nem, az válogatás. Már kaptam érte beszólást, hogy kicsit lejjebb kéne adnom.
2012. febr. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
vágom h mit mondasz. de én meg úgy vagyok vele, h ha már őt választottad párodnak, akkor valószinűleg nem azért tetted, mert átlagos, hanem mert vmi különleges van benne...... nem???
2012. febr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
És mégis mi a probléma azzal, hogyha valaki válogatós?
2012. febr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ha en kerdeztem volna meg akkor semmikeppen nem sertodnek meg.

Ha o mondana csak ugy akkor kicsit zokonvennem.


Am jol kezelem az ilyen szitukat mindenbol probalom kihozni a maximumot szoval megkernem hogy mondja el mitol lehetnek jobb, csinosabb.


Aztan cserebe ot is kipofozhatnak hogy stilusos legyen.


Sajnos sose jutottam el egy kapcsolatban erre a szintre hogy ilyenekrol beszeljunk.

Egyezer hoztam fel csak ilyen temat h min valtoztathatna a srac csak finoman lehetseges megoldaskent tehat nem sulykolva de azt mondta h ot nem zavarja meg hogy o ilyen en meg inkabb nem huztam fel hogy de igenis jo lenne ha kiprobalna amit mondtam...

2012. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Hát érdekes volt végigolvasni a válaszokat. Kedves kérdező! Én is jártam hasonlóképpen. Igaz nem mondta meg konkrétan... Úgy volt, hogy még a kapcsolat elején rájöttem hogy sztárok meztelen képeit nézegeti a neten. Rákeresett erre meg arra. Nem éppen esett jól mert az önbizalmam kb. a béka segge alatt volt. Sokat balhéztunk is emiatt. Úgy gondoltam hogy őket szebbnek tartja nálam, velem csak megelégszik. Sokáig tagadta, hogy nem, ez nem ellenem irányult, ő csak kíváncsi volt. Oké. De aztán mikor már 500adszorra rágtuk át. Azt mondta hogy lehet hogy ők szebbek, de ő nem érezné jól magát mellettük, ezért nem kéne neki ilyen nő. Ezt is vehetem sértésnek is, de dicséretnek is. Mert ha azt vesszük, akkor engem is CSAK átlagosnak tart hozzájuk képest. De ENNEK ELLENÉRE én kellek, mert engem ismer, és engem szeret, és szépnek tart. csak nem annyira mint őket. pff. natessék felfogás kérdése. örüljek hogy, annak ellenére hogy nem vagyok bombázó, engem akar, vagy akadjak ki, hogy velem csak megelégszik és titkon egy olyanra vágyik? :D Vélemények?
2012. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
ja előző voltam 20/L :)
2012. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bár azóta szétmentünk.. most egy dekoratívabb csajjal van együtt. Jó, mi? Már mindegy, nem is érdekel.
2012. jún. 7. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!