Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy homoszexuális pár kézenfogva megy az utcán, nyilvános helyen stb. vagy csókolóznak?

Figyelt kérdés

Zavar/ nem zavar?


Beszólnátok vagy nem?


2012. febr. 29. 17:16
1 2 3
 11/23 Shai-Hulud ***** válasza:
77%
Hát ahogy nézem, vannak nálunk határozottan intoleráns emberek...
2012. febr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
31%
az hogy buzzancs az nem érdekel, szaromle, de ne smároljanak már az utca közepén... ikzept tú nájsz görl
2012. febr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én egyszer városban megláttam hogy a férfi tanárunk kézenfogva sétál egy férfival...azt hittem hogy meleg, meg is lepődtem, de kiderült hogy a tesóját vezette az úton, aki vak :O basszus nagyon szégyelltem magam....amúgy nem zavar ha kézenfogva sétálnak, csak a smacit hanyagolják..
2012. febr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
20%
A smárolás a piros vonal. És nem szólok be de pl kis tesómat arréb terelem. ez nem 'emberi' 2 fiu test nem plasszol.
2012. febr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Engem zavar.

Az alapból nem érdekel, ha két ember meleg, de ha már így kiteszik a nyilvánosság elé, akkor azt hiszem jogom van megjegyezni, hogy ez zavaró. A miértje pedig egyszerű, egy heteroszexuális emberben ez teljesen akaratlanul undort kelt és kb. semmi értelme, szándékos provokáció.

Inkább átmegyek a túloldalra.

2012. febr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ja és nem szólnék be, de a kérdés teljesen értelmetlen, úgyis lesz, aki beszól. Első körben talán egy anyuka, aki még nem szerette volna tájékoztatni a gyerekét, hogy ilyen is van.
2012. febr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%

Csak annyira zavar mint amennyire egy hetero pár tud bosszantani ha egymás szájából ki sem ugranak.

20L

2012. febr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar,nem szólnék be, nekik is megvan a joguk arra,hogy kimutassák az érzelmeiket,nem csak a heteroknak.
2012. febr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Egy hete láttam két lányt a Fővám téren a villamos megállóban, félre vonultan beszélgettek. Hülyén néztek ki együtt, egy emós nyomorék pi csa meg egy dekoratív formás barna szépség. 18-20 évesek lehettek. A villamoson tűnt fel, hogy mintha közelebb állnának egymáshoz mint ahogyan az ismerősök állnak egymás mellett a vilin. Aztán leszálltak az Astóriánál, és megfogták egymás kezét. Érdekes, pedig a barna csaj nagyon csinos volt. De mintha ők is szégyellték volna eleinte... furák voltak mindenesetre.
2012. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Ájron ***** válasza:
Nekem ugyan mindegy lenne, ha nők akkor udvariasságból fordulnék el, a férfiak akkor meg azért mert az nem az én gyomromnak való. Ettől függetlenül ha szeretik egymást, és tudják hol a határ, miért ne?
2012. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!