Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy homoszexuális pár kézenfogva megy az utcán, nyilvános helyen stb. vagy csókolóznak?

Figyelt kérdés

Zavar/ nem zavar?


Beszólnátok vagy nem?


2012. febr. 29. 17:16
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%

Az zavar, ha heterók nyalják falják egymást mellettem az utcán.

Az nem zavar, ha két azonos nemű, csendesen, senkit nem zavarva szájra puszival köszön amikor találkoznak vagy búcsúznak.

Egyszerűen arrúl van szó - és itt teljesen mindegy ki kit szeret -, hogy milyen keretek közt teszi, mennyire tolja azt a másik arcába, mennyire tud kultúráltan viselkedni, stb.

2012. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha kézenfogva mennek, nem zavar. A nyilvános fogdosástól és nyalás-falástól viszont felmegy bennem a pumpa, teljesen mindegy, hogy homoszexuális vagy hetero párról van-e szó. Az nem utcára való dolog. Szóval ugyanannyira zavarnak a homoszexuális párok dolgai, mint aheteróké. Nálam nincs különbség.
2012. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Meleg vagyok de soha nem mennék így az utcán. Nem szégyenlem abszolut de valamiért nem. Igazából akit ez irritál azt más is irritálná. Típus és neveltetés kérdése.Az utóbbi az...hagyjuk.

Intelligencia? Hagyjuk ezt is.

Az a lényeg ahogy megfigyeltem, hogy épeszű érveket még nem hallottam senkitől sem, hogy mi az amiért az utálat kialakult.

Ugye mert az a válasz, hogy "MERT" az sokan hangoztatják, de könyörgöm felnőtt ember ilyet ne mondjon.

De ez a "mert" és annak a változataival van tele a padlás.

2012. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!