Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tud egy rossz döntés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tud egy rossz döntés után szenvedni egy ember? Pontosítok lent.

Figyelt kérdés

Volt barátnőmmel mikor összejöttünk mind a ketten úgy éreztük nagy szerelembe estünk. Most kitérek a csúnyább dolgokra: Tökéletesen álltam anyagilag, mindenem megvolt, szépen fejlődött minden. Ő viszont azt mondta nekem, hogy őt nem érdekli és ha ez nem lenne így akkor is velem maradna. Eltelt egy év, az életem összeomlott: Pénzügyi csőd, mindenben sikertelen voltam, nem értettem miért. Folyton azon törtem a fejem, hogyan lábaljak ki ebből. Ő ezt már kezdte is nekem felróni, hogy ugyan ne tervezgessek, mivel úgysem jön össze semmi. Családomban is beütött a krakk: válás, veszekedések, a család szétrebbenése. Teljesen magam alatt voltam a barátnőm meg azzal jött folyton, hogy menjünk moziba, bulizni, étterembe ide-oda. Én nem értettem tőle ezt a viselkedést, főleg tudta, hogy most nagyon rossz mindenben a helyzet (pénz is) ennek ellenére kihoztam mindenből a legtöbbet, hetente egyszer biztosan mentünk valahova. A nem várt fordulat itt jön: 2,5 év után szakított, mert nem illünk össze. Ezzel a szöveggel. De azt mondta nagyon szerelmes belém, de nem illünk össze, mert én folyton azon töröm a fejem, hogy hogy szerezzem vissza, amit elvett tőlem az élet. Szerintem ezért a másikat inkább becsülni kéne.


A nem várt fordulópont itt van, ugyanis nekem azóta sikerült az, amit terveztem. Megvan mindenem. Felsőkategóriás terepjáróm van, megvettem a saját házamat és nagyon nem érdekel mire mennyit költök, amíg élek...

Kérdésem ehhez kapcsolódik: Szerintetek mennyire szenvedhet ő most ezeknek tudatában, hogy mindezt láthatja. Mivel azt akarom, hogy nagyon, a lehető legjobban, hogy égjen a pofája, hogy így viselkedett. Lányok, ti mit tennétek a helyében?

Szerintetek jól teszem, hogy nem keresem? Mert nem is nagyon tervezem...


2012. febr. 29. 21:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ezekre a kérdésekre csak ő tud válaszolni neked. Mi max. csak találgathatunk itt, de azzal neked nem lesz jobb.

El kell döntened, hogy tudsz továbblépni vagy megkeresed és válaszokat vársz tőle.

2012. febr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én Egyszer azóta találkoztam vele. Megkérdeztem, hogy most végülis mit akart ezzel az egésszel? Ő még mindig váltig állította, hogy ő szerelmes, de nekünk nem szabad együtt lennünk. Kérdeztem, hogy miért. Azt válaszolta, hogy én folyton álmodozó vagyok és túlpörgetem a dolgokat és majd meglátom, hogy ez nem jó. Én azóta csak hallottam felőle, már a 3-ik hapsival van, pedig kicsivel több, mint fél év telt el. Szerintem kapcsolatokba menekül. Inkább, minthogy azt mondja hülye voltam sajnálom. Mondjuk az se hatna meg, de abban legalább lenne valami ráció.
2012. febr. 29. 22:09
 13/20 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem győz meg továbbra is azt fogom gondolni, hogy zakkant, de már senkinek soha többé nem teszem fel a kérdést. Köszönöm mindenkinek aki válaszolt, nagyon rendesek voltatok!
2012. febr. 29. 22:26
 14/20 anonim ***** válasza:
Az elég hülye szöveg, amit ,,magyarázatképpen" mondott neked. Nem tudsz neki mit csinálni. Ha ő így menekül, akkor meneküljön. Játssza az eszét, hogy minden jó vele, csak fél beismerni, hogy ezt elcseszte nálad. Ezért lett kapcsolatfüggő.
2012. febr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom a történteket, biztos rossz érzés lehetett akkor. De nem hinném hogy érdekli az hogy most több pénzed van, az ilyen talál magának másik pénzes pasit is és hamar elfelejt Téged. Ez a szomorú igazság... Durva hogy manapság tényleg minden a pénz körül forog, de azért lehet még olyat találni akinek ez nem szempont... talán...
2012. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nekem az esett nagyon rosszul, hogy nem hitt bennem. Ha valaki szerelmes, akkor miért nem hisz abban az emberben?
2012. márc. 1. 15:49
 17/20 anonim ***** válasza:
Akkor beléd nem volt igazán szerelmes a lány, mert ha igazán szeretsz valakit, akkor kitartunk mellette, akármi van.
2012. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Köszönöm a véleményeket. Én kitartottam volna mellette akárhogyan. Na mindegy holnap és holnapután elmegyek egy-két helyre a barátaimmal, már megbeszéltem velük, hogy mindannyian találunk valami értelmes lényt magunk mellé.
2012. márc. 1. 16:57
 19/20 anonim ***** válasza:

Ez a beszéd!

Sok sikert és egy olyan lányt melléd, aki mindenképp melletted marad, akármit hoz is az élet! :)

2012. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nézd,én azt látom hogy SZINTEK vannak. És az amit irtál h a pénz miatt figyelnek fel rád ..-ez azért van mert nem igazán hiszel a saját személyiségedben sztem. Nem mondom h nem számít a pénz ,de ennyire nem szabadna ,h az egiztenciával azonosítsad magad.


A másik ami szorosan kapcsolódik, h ha lelkileg akarsz társat kereni és úgy élitke meg a dolgokat ,akkor ott nincs utólagos bántás ,megalázás iránti tudat alatti vágy, sőt felvágási szándék sem. MErt ha én SZERETTEM TÉNYLEG azt az embert akkor JÓT akarok Nekikésöbb is. ÉS ha valamit elkövetett ellenem akkor egyszerűen csak kiteszem az életemből ,pláne ha nincs gyerek meg kötöttség.Arról nem beszélve h biztos van itt más amit nem irsz le a történetben, és h kettő és fél évig ne lásd meg h ő nem lelki társ ,csak vegetáláshoz és hedonista élvezetekhez partner ,az valahol a te hibád is. Nem bizalmatlannak kell lenni csak meg kell tanulni jól látni .És tudnod kell h mit vársz egy kapcsolattol .Ennyi. Én most szakítottam, mert nem tudtunk feljebb menni szellemikben lelkieben egy szintet. felelsleges lett volna tovább húzni. majdnem két hónaposak voltunk. És nem bánom h nem szenvedtem valamiben éveket ,pedig szerettem őt, és ő is engem. Én azt kivántam magamban h legyen boldog az életében,mert én is örülnék ha ezt kivánnák nekem :)

azért irtam ezt le neked mert értelmes és érzékeny srácnak tűnsz :)

egy nő

2012. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!