Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te már tesztelted a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te már tesztelted a párod hűségét? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Tudom a bizalom,de szerintem nincs olyan akinek ne fordult volna meg a fejébe esetleg okot is adta a bizalmatlanságra?
2012. márc. 1. 15:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy nézzük, folyamatosan "tesztelem". Ha menni akar, hagyom menni, ha bulizni akar, akkor mehet, ha nélkülem akar, akkor is mehet. Mégsem csalt meg még soha.
2012. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, hogy csak simán tesztelni akarod vagy esetleg van is olyan akire féltékeny vagy de uncsim felesége így tesztelte le a kapcsolatuk elején uncsimat. Uncsim felesége: X, Uncsim: Y, X az egyik barátnőjével felhívatta Y-t hogy nyert két jegyet egy esti mozira (szokott ilyen nyeremény játékokba játszani Y ). X itt arra volt kíváncsi, hogy tart e esetleg mást mellette tehát hogy őt viszi el vagy valaki mást és talál -e kifogást hogy az nap ne találkozzanak. De együtt mentek :)
2012. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt, amikor próbára tettem, ez korábban volt. Úgy éreztem, baja van velem, talán nem is szeret, és tesztelgettem, amit bánok, mert nem adott rá okot. Valójában magamban kellett keresnem a hibát, nem volt önbizalmam és ez így vetődött le. Alkalma sem lenne megcsalni.
2012. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

A mai modern ismerkedési és kommunikációs módszereknek hála ma már a legkisebb erőfeszítés nélkül le lehet valakit buktatni, ha van számítógépe. Én is így "teszteltem" az illetőt, egy egyszerű monitor programmal belenéztem az üzenetváltásaiba. A cél szentesítette az eszközt, az illető lebukott még mielőtt alkalma lett volna megcsalna, én pedig "fellélegeztem".

Miért kezdtem gyanakodni? Az előzmények kínos gonddal történő törlése miatt. Aki nem titkolózik, annak nem kell így eltüntetnie mindent, vagy összerezzenni, ha belépek a szobába.

Szerintem mindenki abból indul ki, hogy a párja hűséges lesz mindig, de ha lecsengett a lángolás, azért érdemes 1-2 hónapra megnézni egy ilyen "monitoring" eredményét. Sokan lepődnének meg.

2012. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
Szánlak téged. Soha nem kémkedtem a barátnőim után. Egy kapcsolat lényege a bizalom. Amennyiben nem bízol benne, akkor keress mást. Kémkedni, nyomozni a szerelmed után a legszánalmasabb dolog!
2012. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Egyszer néztem meg a párom telefonját...utána bűntudatom volt. :S Lehet, h régimódi vagyok, de hiszek benne, hogy a párom nem csal meg. Mindig mindent elmesélünk egymásnak, egymást támogatjuk, ha épp valamelyikünk kapcsolati válságban van. Én sem örülnék annak, ha ellenőrizgetne (bár nem találna semmit), de gondolom, ha egyszer rájönnék,h kémkedik utánam, rögtön szakitanék vele.

Amúgy meg, úgy érzem, h elég erős a kapcsolatom, ahhoz, h külön is eljárjunk szórakozni, s egy-egy ilyen külön töltött este után összebújva meséljük el egymásnak, h kivel ki próbált kikezdeni vagy flörtölni.

De a kérdésre válaszolva :) : barátnőm folyamatosan ellenőrizgette a pasiját. Álladatlapot nyitott face-n, s arról irkált neki, új számot vette,s arról küldözgette az sms-t, állandóan feltörte az adatlapjait. Az elejében a pasi hűséges volt, minél többször derült ki bnőm turpisság, a pasi annál jobban kacsingatott más nők felé. Most ott tartanak, h az illető fizetős lányokhoz jár, csalja a csajt fűvel fával, mert állitólag meg akarja bosszulni a bizalmatlanságot (heh, erre mondják, h jó kifogás sose rossz)

2012. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam, de egyik barátnőm eddig az összes párját tesztelte. Egyiknek folyamatosan csapdát állított, más lányokat kért meg, hogy írkáljanak rá a srácra, randit zsírozott le, aztán ő jelent meg. Persze utánam ég tovább húzta a dolgot, jöttek a email, jelszó feltörő progik, stb.


Nem tudom, olyan volt, mintha magának generálna műbalhét,

első jelre ott kellett volna hagynia a srácot, nem pedig szervezetten, kb. hobbiszinten kutakodni utána.

2012. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ma 15:27


Ja kb. az én barátnőm is eelérte a szervezkedéseivel, hogy a srác másfelé kacsintgasson..utána persze jött az illető ócsárlása, lebuktatása...eh.

2012. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

ma 15:31


Az lehet hogy elérte,de csak annál lehet elérni aki tényleg hajlamos rá.Mert az előbb vagy utóbb megtette volna,maximum így előbb kiderül hogy mennyire hűséges

2012. márc. 1. 15:34
 10/19 anonim ***** válasza:
Azt írod mindenkinek eszébe jut ilyesmi..nekem az 5 év alatt nem jutott eszembe.
2012. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!