Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám nem tudja elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám nem tudja elfogadni, hogy biszex vagyok és párkapcsolatom van. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval:

Két hete összejöttem egy fiúval, akivel boldog vagyok. Eleinte úgy voltam vele, hogy nem szólok róla anyámnak, aztán valahogy kiharcolta magának, hogy mégiscsak elmondjam neki. Beszéltem neki a párkapcsolatomról meg a szexuális irányultságomról. Ettől kezdve folyamatosan azt kapom, hogy mindenki előtt ezzel akar engem lejáratni (durva, bántó megjegyzéseket tesz) pedig megkértem arra, hogy soha senkinek ne mondja el. Egyszerűen az irányultságomat is képtelen elfogadni, hiába mondtam neki hogy a lányokat is szeretem meg hogy én a 4 fal között akarok boldog lenni, nem pedig az utcán, mint a melegek többsége... Szeretem a páromat és ha arról lenne szó, hogy elhagyjam őt, akkor képtelen lennék rá. Ti mit tennétek a helyemben? (normális válaszokat várok)


2012. márc. 1. 18:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

próbálnám neki megmondani h szeretem és ettől ugyanoylan ember vagyok.sőt a szemére is hánynám h milyen anyai szeretet ez.

a pasimmal meg végképp nem szakítanák ha szeretem.oké h neháéz lesz.de ha boldog vagy vele ne hagyd el

2012. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
dehogy szakítottunk... csak azt hazudtam neki hogy békén hagyjon engem. :D
2012. márc. 5. 17:54
 23/26 anonim ***** válasza:
tehát ellökted magadtól-.-az ugyanaz minta szakítás -.-
2012. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
anyámnak hazudtam azt hogy szakítottunk. Vele továbbra is együtt vagyok.
2012. márc. 7. 20:48
 25/26 anonim ***** válasza:
75%
jahxDakk jó *.*
2012. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az olyan korlátolt válaszokat, mint a "hagyd el azt az éned". Nagyon kellemetlen pszichológiai zavarokat okozhat az ilyen, mellesleg nem értem, miért neked kellene megváltoznod.


Anyádnak majd egyszer remélhetőleg felnyílik a szeme.


Remélem, boldogok vagytok, és minden jót.

2012. ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!