Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha olyan kérdést láttok ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan kérdést láttok ahol az van hogy "12évesen korai még pasizni? "miért gondoltok arra hogy még ilyen "kislány"persze az. Valószínű 12évesen még nem szexen gondolkodik Csak hogy legyen egyfiú aki átöleli, puszilgatja megegyütt elmennek valahova.

Figyelt kérdés

Igazából szerintem is korai még nagyon belemmenni kapcsolatokba de "járni" egy fiúval/ lánnyal akivel elmegyek moziba vagy együtt tanulunk vagy csak kiülünk egy parkba beszélgetni és max csók ennyi. nem több. Ez szerintem nagyon is meg engedhető és nem 4 évesek vagyunk hogy My Little Pony-t nézzünk meg Batmant (ezt egy ilyen kérdésben írták hogy még nekünk ezt kéne nézni) -.-' szégen aki ezt mondja. Normális válaszokat szeretnék Köszönöm. :) ÉS MÉGEGYSZER MONOM : NEMSZEX!!


Bocsi a kérdésekben a hibákért tudom hogy vannak de igy tudtam csak a kérdést tömören megfogalmazni. hogy kiférjen.!! :D


2012. márc. 2. 09:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Először is.

Kedves utolsó: Köszönöm hogy így együtt érzel velem. :)

(ez a rész a többieknek szól)

Igen, én is nézek rajzfilmet. pl.: Disney csatornát is szoktam nézni eléggé sűrűn. :)

Nem is tartom gáznak, de minden mesében 13 évesek valakivel járnak akkor hogy is gondoljátok hogy a kiskamaszoknak ez nem fordul meg a fejükben. és nem is minimaxot kellene már néznünk nem a dedóban vagyunk.

Meg az eléggé cink az aki 18 évesen meg nem járt senkivel mekkora troll lehet a gyerek. :D

És direkt kiemeltem nem szexen gondolkodom könyörgöm.

Persze, befolyásolhatók vagyunk de nem 17 évesekkel akarok elmenni valahova. hanem velem egy időssel.

Egy ennyi idős emberke már vonzódik a másik nemhez (rossz esetben a sajátjához) mert nekünk is vannak hormonjaink.

És igen lepontozlak titeket.! Bár mennyire is gondoltok hülyének nekem is vannak hormonjaim.


Különben is van egy ismerősöm, 17 éves (lány) és még nem volt senkije kicsit tény hogy troll fejű a csaj, de akkor is. Nem akarom az ő életét követni. Már bocs.!

És még egyszer lepontozlak titeket!

Meg ha nem romolnak a jegyeim és én úgy érzem hogy készen állok rá és szeretjük is egymást akkor meg mi a probléma?! Lehet engem is lepontozni.! Nagyon nem érdekel. -.-'

Még egyszer köszönöm az együtt érzésedet kedves utolsó. :)

2012. márc. 3. 14:50
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
kis hülye csitri vagy pontozz csak ettől még egy taknyos kölyök maradsz!!!
2012. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

szia! Nekem van olyan ismerősöm, aki már 8(!) évesen "járt vkivel". Nem vagyok troll, sőt, SZINTE MINDENKI SZERINT JÓL NÉZEK KI, de mégse jártam senkivel. Lehet járni, ha ez kimerül abban, hogy néha megölelitek egymást, meg beszélgettek, esetleg elmentek moziba, és talán még a PUSZI is belefér. A komolyabb párkapcsolatok később jönnek. Nekem ez a véleményem.

L/12

2012. márc. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
23%
Mi értelme van a pusziszkodásnak?Ez a nagy pasizás?Különben meg nem nagyon hiszem hogy veled egy korú fiukkal fogsz járni mert a fiuk később érnek,egy nagyobb meg rögtön lefektet egy ilyen kis ribit.
2012. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Tudjátok, ti nagyon félreértettétek.. Nem rólam van szó. Csak egy átlagos kérdés volt. És attól meert átlagosan a fiúk később érnek, attól nem biztos hogy mindegyik.. Képzeld, van olyan ismerősöm.;)
2012. júl. 16. 23:46
 16/20 anonim ***** válasza:
57%

15:10


Mi értelme volt ennek a baromságnak amit ide írtál?


Ha pusziskodnak pasizás alatt, akkor azt csinálják. Van értelme, hiába nem tetszik neked.


"Különben meg nem nagyon hiszem hogy veled egy korú fiukkal fogsz járni mert a fiuk később érnek,egy nagyobb meg rögtön lefektet egy ilyen kis ribit."


Ez a másik legnagyobb baromság amit írtál. Ne magadból indulj ki te pancser. A fiúk nem érnek később.

2012. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%

Ha valaki 12 évesen pasizni akar, kapcsolatot akar, az teljesen normális.

Ez az "átölelős, puszilgatós, csókos" kapcsolat teljesen normális 12 évesen. Pont megfelelő.


Nem fogjátok fel, hogy ez egy 12 éves gyereknek megfelelő, van értelme. Csak ti nem látjátok az értelmét, mert annyira primitívek vagytok, hogy nem tudtok gondolkodni.


Ki mondta, hogy sokáig kell tartania egy ilyen kapcsolatnak? Aki csak akkor látja értelmét a kapcsolatnak, ha sokáig tart, annak is gondok vannak a fejével.

Nem muszáj sokáig tartania, de attól még nyugodtan csinálhatják.


Láthatod kérdező, hogy rengeteg nemnormális írt ide. Egyedül a 12:43 értette meg a dolgokat.

2012. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én sem mondom azt, hogy sokáig tart egy ilyen kapcsolat, de még 12 évesen igen csak nem hazássághoz követő kapcsolatot szeretnék.. Tehát nem értem. Anya is azt mondja, hogy nem gond neki hogy ismerkedek a fiúkkal, csak mondjam el. Eléggé gyanakszik ő is. :D De érti, hogy nem vagyok 3 éves...

Utolsó kettő kommentelőnek nagyon köszönöm a normális válaszát.!

2012. júl. 23. 12:40
 19/20 anonim ***** válasza:
24%
Az utolsó + a kérdező = két hü lye egy pár!!
2012. aug. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
31%
Szerintem teljesen normális ha szeretnél valakit aki odafigyel rád, akivel elmehetsz moziba vagy valahova és jól érezheted magad. És ettől még nem leszel tini*ibanc. Ha tényleg nem szexet akarsz akkor nem tudom miért kell ezt elítélni. Semmi rossz nincs abban ha ebben a korban jársz valakivel. Max. a szüleid szólhatnak ebbe bele de ha nekik is elmagyarázod hogy csak jól szeretnéd érezni magad vele és elmenni ide oda akkor azt ők is megértik.
2012. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!