Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak párkapcsolatban lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak párkapcsolatban lehet boldog az ember?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Még soha nem volt senkim és ezért gyakran belém kötnek. Ami a leglepőbb, hogy anyám gyakran zaklat evvel, mert ő szerinte egy bizonyos kor után ez a normális. Sokan az ismerőseim közül is így képzelik el az életet. Viszont számomra ez az egész visszás. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem gondolok erre soha és nem érezném magamat magányosnak jelenleg, de mégis, az hogy én mással kapcsolatba lépjek ilyen módon, nagyon ijesztő. Alapból zárkózott vagyok és kevés barátom van, meg vonzónak sem érzem magamat, mert fiús vagyok meg mellé kövér is, tehát egy férfi számára nem megfelelő parti. Ráadásul a másik gond, hogy mint nőt, egy férfi csak elnyomni tud és esetleges család alapításnál a gyerekek először a testet teszik tökre, majd tesznek arról, hogy a lelkem is tropa legyen. De ha egyedül maradok akkor meg abba pusztulok bele. Akkor most mi a megoldás?
2012. márc. 3. 13:21
1 2
 11/13 Tokmány Teréz válasza:
66%
Miért ne lehetne boldog az ember egyedül? A véleményem: először magaddal próbálj meg jaúban lenni,és elfogadni magad,úgy ahogy vagy..ha nem szeretnél még párkapcsolatot,akkor ne erőltesd a dolgot,mások kedvéért ne tedd.Úgy látszik,hogy nem volt előtted vmi jaú példa párkapcsolatokban,ha az a véleményed,hogy egy pasi csak elnyomni tud..Egy kapcsolat lényege,hogy kiegészítsétek egymást,és barátok legyetek..A szépség belőled fakad,ezt jegyezd meg..ha harmóniában vagy magaddal,azt mások is látják,ezt nevezik úgy,hogy kisugárzás..Szóval csak pozitívan,vidáman,és azt a tanácsot adnám,hogy próbálj meg barátkozni.. További Szép Napot! =)
2012. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Helyes, hogy amin javítani akarsz magadon, nem másban kezded keresni, és nem tőle várod a boldogságot.

Szóval, ajánlom, amivel nem vagy megelégedve magadon, változtass, fejleszd magad.

Tisztázd magadban a kérdéseket, és ráérsz még bőven a családalapításon gondolkodni.

Ne kezd el a görcs hadjáratot, csak mert mások bűntudatot akarnak benned kelteni.

2012. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Bennem is felmerült már ez a kérdés, és szerintem lehetsz boldog egyedül is. Engem is idegesít a gondolat, h elnyomjanak, és mint tudjuk a férfiak hajlamosak erre :/ De csak ha hagyod magad. Ha ilyen férfival találkoznál, egyszerűen odébbálsz és kész. Ez rajtad múlik. Amúgy meg biztos, h nem vagy csúnya, és kíváncsi lennék arra a kövérségre is :P Egy kis önbizalom azért rád férne. Ha nem a külsőd a legfőbb erényed, az külön jó, mert akkor a fiú, akivel esetleg összejössz (ha akarsz, ugye, senki ne erőltesse), akkor az vmi egészen másért fog szeretni. Nem ismerlek, de a kérdésed alapján értelmes vagy, szóval már emiatt lehetne egy kis önbizalmad. Amúgy még a csalódott szülőkre kitérve, gondolj vissza a saját gyerekkorodra. Oké, h voltak nehéz időszakok, mindenki életében vannak, de voltak melletük jók is, nem? Kellemes emlékeid is vannak, nem?, mikor örömet okoztál a szüleidbek, v egyszerűen csak érezted, h szeretnek. Na EZÉRT érdemes gyereket vállalni. Te is szeretni fogod a gyereked, ha megérdemli, ha nem. És szeretni ugye jó dolog :) Na röviden csak ennyit akartam hozzáfűzni a kérdésedhez :D
2012. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!