Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 évesen nagy felelősség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen nagy felelősség összejönni egy olyan férfival akinek van már gyereke?

Figyelt kérdés

5 éves kisfia van, ő 30 éves. Még csak ismerkedünk, "flörtölünk", de lassan úgy érzem beleszeretek. Csak a kisfiú egy kicsit hátráltat. Igaz hogy az anyja neveli, ő hétvégi apuka, de olyan fura érzésem van...


A másik meg ,hogy a gyerek anyja 42 éves. 12 évvel idősebb a pasinál. Tőlem meg 20 évvel. Az jár a fejemben, hogy biztos a jóval idősebb, tapasztaltabb nő, jobb volt mint én...Szóval nem tudom hozzá való lennék-e ilyen fiatalon.


2012. márc. 3. 21:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Lehet az a férfi akinek nincs gyereke hamarabb otthagyná mint ez akinek van! Az ilyen férfiak érettebbek minden téren."


Ja ennyi erővel úgy is nézhetjük, hogy végül is sikerült neki felcsinálni egy nőt, közös gyerekük van és most még sincs velük. Hmmm. Micsoda férfi! Otthagy gyerekkel is, mint a mellékelt ábra mutatja. Olyan nincs, hogy csak az egyik fél a hibás van ott vaj az ő füle mögött is biztos.

2012. márc. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha a felelősséget abban érted, hogy:


1. mindig a fia lesz az első helyen és ezt neked el kell fogadnod


2. azokon a hétvégéken amikor a párodnál lesz a kisfiú, akkor rád lényegesen kevesebb időt, figyelmet tud szentelni, és ez természetes. Ezt el kell viselned hiszti és pofavágások nélkül.


3. a párod és az exe bizonyos időközönként beszélgetnek, esetleg találkoznak (amikor megy a fiáért), van olyan akinek ezt b@romi nehéz elfogadni, pedig el kell.


Ha ebben érted a felelősséget, akkor igen, felelősség összejönni egy apukával.

2012. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Miért kellet lepontozni a válaszaimat? Mert a sok beképzelt kislány leakarja beszélni ezt a 22éves lányt a pasiról akinek gyereke van , én viszont azt mondom hogy hajrá,vágjon bele! Szánalmasak vagytok !

Miért ne adhatna neki esélyt?

Innentől kezdve csak annyit tudok írni, hogy ti is járjatok így hogy elhagy a párotok és nem lehet veled a gyereked vagy egyedül nevelsz egy gyereket és senkitől nem kapjatok esélyt az új bolodgságra.

2012. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért mert eleve már most úgy áll hozzá, hogy hátráltatja a gyerek, mert fura érzése van vele kapcsolatban. Szerinted akkor az a helyes, hogy jöjjön össze vele? Max. utána ő les a gonosz mostoha, tényleg.


Vannak olyanok, akiknek eszébe sem jut ilyesmi, azoknak való a gyerekes férfi, nem annak, aki úgy érzi, hogy hátráltatja a gyerek, meg fura, hogy van.

2012. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

De nem is értem miért itt kér tanácsot. Oldja meg saját maga a szerelmi életét.


Én még mindig azt mondom próbálja meg , de ha az 5 éves kisfiú hátráltatja akkor tényleg hagyja a p*csaba, mert a gyerek nem tehet semmiről ezért ne borítsa fel az életüket.


Ezt is leponozhatjátok OKOsak :D

2012. márc. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!