Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem eleg. Milyen egyedul elni?

Figyelt kérdés
Keptelen vagyok megbizni a paromban. Nem erdekel hogy ugy altalaban mint mondanak, mit hazudnak az embernek. Unom hogy mindenkinek jatszak a fejuket. Nem tudom mar ferfival elkepzelni az eletem. teljesen kiabrandultam beloluk. Valaki hasonlo cipoben jar? Milyen az egyedul eles? Kell kompromisszumot kotnod ha mar a hatadon felall a szor toluk csak azert hogy ne elk egyedul? Mert en eljutottam addig a pontig hogy hanyingerem van. Es ha meglatok egy ferfit meg nem is beszeltunk de mar unom a beszedet ahogy probalkozik.
2012. márc. 4. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én meg már a nőket kezdem unni, mert soha nem azt mondják amit gondolnak, aztán utána megy a hiszti, hogy nem azt csinálom amit ők szeretnének..de azt se tudom mit akarnak ha összevissza beszélnek..de azért még nem tartok ott ahol te! Ha nem bízol a párodban akkor inkább maradj egyedül egy darabig, aztán akkor azt csinálsz amit akarsz, talán egyszer találsz olyan férfit aki megfelel :) am hány éves vagy? és párod?
2012. márc. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nok ugy vannak vele. Ha mar alap dolgokat is el kell mondani ott mar baj van. En nem varok el tul sokat. Szerintem. Nem vagyok az a hiszti miszti no. Csak ilyen aprosagokat nem szeretek ha a parom utan mar szazadjara kell becsuknom a hutot. ezredjere megkerem hogy vegye le a cipojet... stb nincs is kedvem leirni, mert ilyen hulyesegekbe elfaradok. Ha megyunk valahova szepen pucba vagom magam. Ne mutassa mar a hatat mikozben egy masik not bamul de ugy hogy mar a masokat is zavar. Utana meg elmodnja hogy en mennyire szep vagyok. na az a csucs akkor mar szetvernem. Ruhellem ha mar hozzam er... 27 vagyok o 30 eves. Az a legnagyobb baj hogy hazasok vagyunk. Azt hiszem el kellene mennem valami kuzdo sportra, mert nagyon szetvernek egy par kisfiut. Es az a legrosszabb ebben az alapotban hogy nem ismerek magamra. En nem ilyen voltam. De mi lett belolem
2012. márc. 4. 07:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Na hát apám pont ilyen...-.- nem becsüli meg anya munkáját...szintén van ilyen cipővel bemászkálás...akár felmosás után 1 órával...fürdés után a vizes törölközőt az ágyra dobja..na meg még sok ilyen dolog, de én azért nem leszek ilyen, mert tudatosan próbálok más lenni :) Akkor el kéne válnod vagy az valamiért nem menne? Húú és a küzdősport jó ötlet, de ne kisfiúkat verj szét :) inkább egy 30 éves mamlaszt aki másokat néz meg helyetted és nem becsül meg kellőképpen!
2012. márc. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
alap dolgokat is el kell mondani? mikor udvarolok egy lanynak es eszre sem vesz. de elvarja hogy tovabb udvaroljak neki, akkor az nem roszz? amikor meg oda jutok, hogy meg akarok csokolni, akkor meg elzavar, hogy nem ugy gondolta, meg ne ertsem felre. akkor meg minek jatszott velem? utana meg o van felhaborodva, pedig engedte hogy nyissak fele, kozben meg csak az egojat legyezgette velem.
2012. márc. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a kisfiut azert irtam mert nem latok ferfiakat magam korul csak kisfiukat. :)
2012. márc. 4. 07:59
 6/6 omba ***** válasza:

A férjed ilyen "anyuka kedvence" kisfiú volt?

Azt szokták tanácsolni, hogy üljetek le, beszéljétek meg....

de ahogy látom ennek sok értelme már nem volna.

Az a tapasztalatom, hogy az emberek egy bizonyos pont (életkor) után LEFELÉ indulnak, szóval, egyre ilyenebb lesz.

Egyedül élni korántsem olyan szörnyű!

2012. márc. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!