Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem foglalkozik velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem foglalkozik velem a munkatársai előtt. Ezek szerint nem szeret?

Figyelt kérdés
Akárhol sétálunk, átölel és csókolgat. Folyamatosan mondja a baráti társaságunknak, hogy mennyire szerelmes, legszívesebben már most elvenne feleségül. Naponta ír 2-3 sms-t, hogy szeret, sokszor felhív napközben amikor van ideje. Ha megjelennek a munkatársai (2 férfi, akiket ismerek, beszélgettem már velük) mintha szégyellné hogy járunk, vagy nem is tudom, egyszerűen nem hajlandó átölelni, megfogni a kezem, ha meg akarom csókolni, elfordul és beszél tovább a munkatársaihoz. Szerencsére csak hetente egyszer-kétszer fordul elő, de engem idegesít. Mit csináljak? Már szóvá tettem neki, azt mondta butaság amit beszélek, ő nem szégyell senki előtt sem.
2009. jún. 9. 09:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De a 2 ffi nem azért egyedülálló mert külsőleg vagy belsőleg annyira gázok, hanem mert ők nem akarnak. Kényelmesebb nekik néha 1-1 alkalmi kapcsolat, mint egy érzelmekkel teli párkapcsolat.
2009. jún. 9. 10:28
 12/19 anonim ***** válasza:

"Már szóvá tettem neki, azt mondta butaság amit beszélek, ő nem szégyell senki előtt sem."


Szerintem akkor űlj le megint beszélni vele, de nem úgy hogy "gyanúsítgatod azzal hogy szégyel", hanem egyszerűen megkérdezed hogy miért viselkedik akkor másképpen. Mondd el hogy ez neked fontos és érdekel.

2009. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Fura egy barátod van az szent. Én büszke vagyok a páromra, jó hogy nem csókolgatom állandóan de a kezem a derekán van mindig, vagy ha nem akkor fogom a kezét és néha kap egy puszit. Had' lássa mindenki milyen barátnőm van..nem szabad szégyellni az ilyet, büszkének kellene rá lennie, hogy te ott vagy mellette, és szeretitek egymást. Nyilvánvaló, hogy rosszul esik.


30 ffi

2009. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy nem fog a munkatársai előtt csókolgatni meg ölelgetni. Te mit szólnál hozzá, ha valakivel beszélgetnél és közben az egy nőt/férfit csókolgatna? Te miért várod el tőle, hogy mások előtt csókolgasson? Szerintem tök furcsa lenne, ha ott puszilgatna beszélgetés közben. Nem csoda, hogy ilyen. Az ember tudjon magán uralkodni. A szüleitek előtt is csókolóztok? Szerintem sem szégyel téged, csak nem minden embernek szokása a másikat nyalni-falni főleg mások előtt. Én is bizarrnak tartom, mikor ilyet látok. Van egy baráti társaság, beszélgetünk és akkor a lány beül a fiú ölébe és csókolódznak meg ölelkeznek, miközben a sráccal beszélgetünk? Hát furcsa lenne.
2009. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Már kérdeztem tőle, miért van az, hogy ölelget, csókolózunk, hirtelen felbukkan a munkatársa (akivel szinte egész nap együtt van), akkor elenged, és kb. 2 méterrel arrébb áll.

Nem vagyok egoista, de csinosnak tartom magam (szőke haj, kék szemek, mosolygós arc, szép test), én a helyében büszke lennék rá, hogy ilyen barátnőm van (sokan le akarnának csapni a kezéről, de mivel szeretem, nem érdekelnek mások), sokan irigyek rá, nem értem miért ilyen. Tegnap 3asban ültem két munkatársával (az egyik a bnőm "pasija"), és beszélgettem velük, párom később jött oda hozzánk (hazament lefürdeni) és féltékeny volt, hogy a szingli munkatársa biztosan csapta nekem a szelet, mert milyen jókat nevettünk meg stb.

2009. jún. 9. 10:53
 16/19 A kérdező kommentje:
Itt arról van szó, hogy visszautasít (tehát ha pl. 20 percenként egyszer meg szeretném csókolni), volt hogy átült másik asztalhoz, hogy ne üljön mellém (volt ott elég hely). Ha én beszélgetek valakivel, és ő közömbösen viselkedik a párjával, azt ált.ban lecseszem (de tényleg) Szerintem az nem gáz, ha megfogja a kezem. Akkor is járjunk ha a munkatársaival beszélgetünk, ne csak akkor amikor szexelni akar:S
2009. jún. 9. 10:56
 17/19 anonim ***** válasza:

A munka az nem magánélet. Egyszerűen nem tartozik a munkatársakra.

Én se csókolgatom a barátnőmet a főnöke előtt amikor reggel munkába viszem,

és nekem is kellemetlen lenne ha a barátnőm csókolózni akarna amikor a munkatársaimmal beszélek.

Még ha baráti viszonyban vagyunk a munkatársaimmal, akkor is tiszteletlenségnek érezném ha mialatt velük beszélek közben a párommal magánéletet érnék.

2009. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

OFF: Komolyan mondom,csak felhúzom magam. Miért nem érti meg néhány ember,hogy nem folyamatosan kell smárolni,hanem csak éreztetni,hogy szereted???


Géb

2009. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
De nem a munkahelyén vagyunk, hanem egy barátunk büféjénél, ahol mi törzsvendégek vagyunk, és a munkatársai néha odajönnek sörözni, ugyanúgy mint a többi hétköznapi ember. ERGO: már nincsenek munkaruhában, hanem a szabadidejüket töltik, tehát nem lenne tiszteletlenség ha néha kimutatná mások felé, hogy együtt vagyunk, és szeretjük egymást.
2009. jún. 9. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!