Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már 2 honapja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zorrika kérdése:

A barátom már 2 honapja nem ért hozzám, elötte pedig napi háromszor szeretkeztünk. érdekes. Ezzel nem tudok mit kezdeni. Talán már nem kiván? Vagy mást szeretne? Pont most akar velem összeköltözni, csak nem értem igy minek? Szerintetek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 21:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Próbálkoztál azzal, hogy elcsábítsd? Lehet arra vár h kezdeményezz. Vegyél fel egy szexi fehérneműt és ülj az ölébe;) ha így is elutasít, ott tényleg gondok vannak:S 21/L
2012. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ha eddig nem akart,szerintem ezután sem fog....
2012. márc. 7. 19:02
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez rossz hozzáállás! Próbáld a szexuális életeteket felpezsdíteni. Táncolj neki, vagy mikor átmész hozzá a kabátodat tárd ki és legyen alatta csak szexi fehérnemű, vagy bármi olyat ami felpezsdíti. Hidd el sokat segíthet :) hogy ha akkor se akarja, akkor már tényleg gond van és nincs értelme a kapcsolatnak.
2012. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
nem mindig a férfinak kell kezdeményezni!! két hónap rengeteg. nekem már az is furcsa lenne ha egy hétig ilyen történik. másrészt ki se bírná egyikünk se.
2012. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Elképzelhető,hogy az a baj,hogy túl rámenős vagy.Hülye sztereotípia,hogy minden férfi csak a szex után megy minden hogy kivel stb.a férfi is érez és ha sok a melója és még otthon is csak azt érezteted,hogy miért nincs szex,mi bajod,biztos nem szeretsz stb. akkor előbb utóbb azt fogja érezni,hogy szétrobban,mert a meló is sok és még neked is meg kell felelni.beszélj vele,légy empatikusabb,ha nem lelkizős és nem akar beszélni kérdezd meg nyugodtan,hogy ez a baj?(amit írtam).Ilyenkor már az is felmerülhet,hogy a kedveskedés is elmúlik,mert azzal ha pl. odabújna hozzád te azt kezdeményezésnek vélnéd,szeretkezni akarnál,de ő fáradt.Tudja,ha elutasít Te kiborulsz,és hogy elkerülje ezt a procedúrát már nem is kedveskedik.Ha ez így van,nyugi nincs semmi gáz,csak ne érezze hogy a szex kötelesség.Ennyi
2012. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!