Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, ha a barátom azt se mondja hogy pl. jól nézek ki?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Miért nem lehet egyszer-kétszer azt mondani hogy jó a hajad, vagy ilyesmi?

Sosem dicsér meg amúgy sem semmiért, mindig csak kritizál, de még ha viccből is teszi akkor is néha rosszul esik azért... Igen mondtam már neki, nem változott semmi.

Pasik!!! Miért csináljátok ezt? :D


2012. márc. 7. 18:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Ja szőke, értem.........
2012. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt csak akkor mondják a pasik amikor még udvarolnak a nőnek...már soha nem dícsér meg engem sem a párom, de kritizálni azt tud! Pedig jócskán lenne mit dícsérni rajtam, mert nagyon megnéznek más pasik meg másoktól kapok dícséretet is, de a férjemtől már nem.
2012. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi másfél éve vagyunk együtt. A barátom egy darab ingemet dicsérte meg eddig, a ruháim nem tetszenek neki. Azt sem veszi észre soha, ha éppen fodrásznál voltam. Ellenben minden nap elmondja, milyen gyönyörű vagyok (általában korán reggel, vagy este, mikor már hulla fáradt vagyok, és meztelenül fekszem az ágyban:D). Pedig nincs jó alakom, meg semmi. Szépségemnek hív, meg hasonlók. Egyáltalán nem nyálas amúgy, meg persze kritizálni is tud rendesen. Imádom:)
2012. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az én exem is ilyen volt, az életbe nem dícsért meg, pedig volt, hogy lett volna mit... ha pl a fodrásztól jöttem és tényleg szép lett a hajam... vagy az új ruhát, ami tényleg jól állt. de ö soha egy jó szót sem szólt. Nem csak emiatt, hanem más dolgok miatt is (ami vele kapcsolatos) az önbizalmam lecsökkent teljesen a nullára és totál leépültem mellette.

Kezdett derengeni, hogy nem szereti, ha jól nézek ki. nem csak ez volt a döntésem oka, de kidobtam. Szenvedtem mint a kutya mert még mindig szerettem de az eszem tudta, hogy ez a kapcsolat idöpocsékolás.

Utólag azt hiszem rájöttem, hogy az exem azért nem szerette, ha csinos vagyok, és megnéznek a pasik, mert saját magával nem volt megelégedve, és félt, ha bókol, akkor esetleg elszállok magamtól és más fele kacsintgatok.

Nem állt fennt ez a veszély, mert nagyon szerettem! Azért dobtam ki, mert rájöttem, hogy ég és föld vagyunk! Aki szeret az támogat a céljaid elérésében, nem akadályoz. Ösztönöz, nem lehúz mindenféle képpen, hogy ö feletted valónak érezhesse magát. Ha azzal tud támogatni, hgoy pár szóval növeli az önbizalmadat, akkor azzal! Kis dolog de sokat jelent.

A pasidnak is motivalnia kellene, ösztönöznie, és már meg is mondtad neki, hgoy fáj, ha nem dícsér meg néha. Csak néha! Szóval sztem lehet, hogy direkt csinalja.

2012. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!