Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatban, házasságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban, házasságban élők! Ti szoktatok arra gondolni, hogy már nem lesz több első randitok? Nem lesz több olyan izgalom, amit akkor érzel, mikor megismerkedsz valakivel, és belezúgsz?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, és mostanában sokat gondolok erre. Előtte imádtam flörtölni, pasizni, megismerkedni valakivel. Mindig imádtam a kapcsolatoknak ezen részét, mikor felfedezzük egymást. Annyira vágyom megint erre. Pedig szeretem a páromat, csak már eléggé eljutottunk a megszokás szintjére :( 2 éve élünk együtt.
2012. márc. 16. 17:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%

Pont arra vágyom hogy ne kelljen állandóan ugyan azt eljátszani, ugyan azokat a dolgokat elmondani minden egyes személynek mindegy újabb és újabb randin.


2 év alatt nem tudom hogy lehet eljutni a megszokás szintjére.


Flörtölgetés? nem szoktál a jelenlegi pároddal flörtölgetni? milyen beteg kapcsolatban élsz te hogy ilyen nincs.. mert nincs, ha hiányzik, és hiányzik hogyha ezt kérdezed..


Szakíts vele és újra átélheted. Probléma megoldva. De ha egy csomó gyökeret találsz aki csak emg akar dugni, akkor ne ide gyre sírni..


23F

2012. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!