Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes a szerelemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes a szerelemre és egy igazi kapcsolatra várni?

Figyelt kérdés
Nemsokára betöltöm a 20-at és hát el tudjátok képzelni, már én is vágyom a szexre, valamikor kevésbé, valamikor viszont alig bírok magammal. De egyszerűen nem bírom megtalálni a megfelelő pasit, nem tudok beleszeretni senkibe sem. Már egyre jobban hiszem azt, h velem van a baj. Másrészt viszont nincs lehetőségem nagyon társaságba járni, nincsenek igaz barátaim (a régiekkel eléggé megszakadt a kapcsolatom, mióta egyetemisták lettünk, elhanyagolnak, hiába próbálom velük tartani a kapcsolatot, úgy érzem, csak egyoldalú a dolog, ők már nem foglalkoznak velem. Új barátaim nincsenek, bár igaz, számtalan emberrel lettem jóban, de úgy nem tárulkoztunk ki egymásnak, h sulin kívül együtt járjunk társaságba). Így bulizni nem járok gyakran, csak néha egy-egy egyetemi diszkóba, de nem vagyok az a típus, aki hagyja, h egy részeg pasi rámásszon és ő vegye el a szüzességem (pl. múlt héten is hasonló dolog történt, egy részeg eléggé rám mászott, alig tudtam levakarni). de már belefáradtam, h az igazit keressem. Egy normális pasira vágyom, aki tetszik (nem feltétlenül a leghelyesebb pasik tetszenek, elég fura ízlésem van, ezt már mondták párszor), de nem tudom, meddig érdemes rá várni... azt hiszem, ha erre várok, akkor örökké szűz maradok.
2012. márc. 16. 22:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

én 18 éves koromig várakoztam az Igazira. közben több srác tetszett de azok vagy észre sem vettek, vagy utálatosak lettek. nem mentem sehova, nem voltak barátaim.

volt egy ilyen kiközösített gyerek, azzal egyszer elmentem a haverjához akit nem ismertek a közös ismerőseink. párszor beszélgettünk, úgy láttam rendes, gondoltam, minek várjak tovább.

lefeküdtem vele, kb. 3 hónapig jártunk aztán közölte hogy szerelmes lett egy másik csajba és lelépett.

a szüzességem elvesztésére jó volt, meg a tanulságra hogy a mai világban ne várjak olyan értékeket, amik már 100 éve elavultak.

hozzáteszem, nekem is egyedi ízlésem van. rajtam kívűl 10 csajból 9 azt mondaná arra a srácra hogy ronda, ráadásul csóri is szóval mégcsak külső, és anyagi értékeket sem kerestem, kizárólag belsőket.

még ígyis pofára estem.

azóta volt pár kalandom olyan pasikkal akiket random megismertem régi osztálytárs régi haverjai stb.

kapcsolatot nem keresek, próbálkoztam utána sokszor de mindnek csak a szex kellett, ha a randin mondtam valamit és visszakérdeztem, a következő percben már azt se tudták miről beszélek.

nem érdemes várni szerintem és úgy kell elveszíteni a szüzességet hogy közben szem előtt kell tartani hogy lehet hogy csúnya pofáraesés lesz belőle, hiába ismerted előtte fél-1-2 éve az illetőt.

sokan mondják itt hogy a gazdag/helyes pasik általában csak kihasználják a csajokat stb.

figyelni kell, mert néha a csóri rondák is...

2012. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jó olvasni, hogy vannak még ilyen lányok.

Amúgy szerintem teljesen normális elvárásaid vannak. Az előbb láttam egy képet fb-n, amin egy 45kilós szálkás hímcsirkére csöppentek el a lányok. Undorító szar egy világ ez.

Nagyjából amúgy én is ilyen helyzetben vagyok, mint te, annyi különbséggel, hogy vannak igaz barátaim (mindjárt 2 is :D)

A szüzességgel meg okosan, tényleg csak olyannak, aki megérdemli.


Sok sikert!

2012. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Így van, mind csak kihasználni akarunk titeket és rohadt szemetek vagyunk.
2012. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem azt, h minden pasi csak kihasználni akarja a csajokat. nem szeretem ezeket az általánosításokat. szerintem velem van baj, lehet hogy én vagyok tudat alatt túl félénk és elutasító, és ezt megérzik a pasik, mert hiába is próbálok nagyon laza lenni és hiába van már önbizalmam, mert tudom, h nem vagyok sem csúnyább sem butább, mint az átlag, tudat alatt valahogy mégis szorongok egy új kapcsolattól, hiába vágyom rá nagyon
2012. márc. 16. 23:27
 15/16 anonim ***** válasza:

20 évesen feladnád? Hol élsz te?

Járj csak szépen társaságba és ismerkedj mindenkivel, kérjétek el egymás nevét hogy tudjátok tartani a kapcsolatot a buli után is. Aztán beszélgessetek ha már valaki kicsit is felkelti az érdeklődésed beszélgess vele. Alig várom hogy egyetemre mehessek ismerkedni ember! :D

2012. márc. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hogy vagy most?

Én az előbb írtam ki ugyanezt a kérdést.:-) Remélem veled azóta zajlik az élet.

2013. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!