Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm régen egy "k*rva"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm régen egy "k*rva" volt, normális hogy így érzek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 4 hónapja járunk, és pár napja szóba kerültek az előző kapcsolataink. A bnőm pedig elárulta, hogy előttem 3 hónappal lépett ki egy 4 éves kapcsolatából, és e kettő között eléggé "laza" életet élt... Kvázi egy ribanc volt, kb két hónap alatt 3 pasival "kavart", szó szerint csak az élvezetekért, egyik hapsival nem is tudja hogy szexelt-e, mert úgy berúgott, hogy nem emlékszik rá mi történt... A többivel pedig csak d*gott, azt nem tudom hogy hányszor. Azt mondta, semmi érzelem nem fűzte ezekhez, tényleg csak a szexért találkozott velük.

A helyze pedig az, hogy én viszonlag józan életű vagyok, sosem kavartam lánnyal csak szexért, a lányokkal mindig csak normális kapcsolatot terveztem.

Azt eddig is tudtam, hogy pár fiúval volt már dolga, de azt most tudtam meg, hogy csak kb ribanckodott. Szerelmes vagyok belé, eddig szó szerint istenítettem, sosem gondoltam volna róla, hogy ilyen (volt). Akit én ismertem meg, abba lettem szerelmes, most pedig nagyon össze vagyok zavarodva, akárhányszor eszembe jut, hogy miket tett, felmegy a pulzusom...

Kérdésem, hogy én reagálom túl ezt az egészet? Hiszen csak a múltról van szó, és én is úgy érzem hogy szeret engem.


2012. márc. 17. 18:28
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
16%

Ez normalis h ossze vagy zavarodva es dulnak benned az erzesek de egy kis ido elteltevel nyugodtabban tudsz majd gondolkodni.

De ki tudja h nem veled is ugyanazt fogja e csinalni h mikor majd osszevesztek es hianyzik neki majd a sex nem megy e megint mashol keresni sexpartnert.

2012. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Erről Ady Endre egyik verse jutott eszembe: Az én menyasszonyom. Olvasd el. :)
2012. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
25%

ÉN ÉRETLEN? Mégcsak nem is ismersz.

És nem pletykák alapján , lehet te azokra adsz vagy más dolgaival vagy elfoglalva és magad is szívesen terjesztgeted a hasonló kis híreket- de én nem szoktam adni az ilyesmire és csak neked tudok gratulálni az értelmes válaszodhoz , persze lehet TE saját magad döntöd el hogy kibe szeretsz bele és mennyire... Meg mivel annyira tetszett ezért gondoltam talán beleélhetem magam , végre egy normális lány.Mert eleinte csak ezt hallottam - na az volt a pletyka. És mint kiderült jó hogy nem léptem mert "többet akartam tudni" róla. Hát megkaptam.

Erről ennyit.

2012. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért normális, hogy így érzel mert valószínűleg a mostani barátnőd a második vagy első kapcsolatod.Sőt a legvalószínűbb, hogy alig vlt részed eddig szexuális élményekben és ezért furcsa az egész.

De ha arra gondolok, hogy ez nem vall felnőtt gondolkodásra,amit itt tanusítasz a kérdés leírásában,azt kell mondjam, hogy egyrészt gyerekes vagy,másrészt féltékeny,harmadrészt pedig nem vagy kész egy kapcsolathoz.

2012. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem k'rva, ha jól számolom 4 pasija volt, az nem sok. Sajnos én ismerek olyan lányt, aki egy hét alatt kavarnak 3 sráccal (16 évesen, ráadásul ki nem néznéd belőle . Nem tartom valószínűnek, hogy bevallotta a jelenlegi pasijának.... A tied legalább őszinte, arról nem is beszélve, ha egy férfi mondaná el ezeket a kalandokat még talán keveslenék is.
2012. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a múltjában vannak sötét foltok, amikre nem büszke. A 4 éves kapcsolatából kilépve egy kicsit szabadosan élt. Hálásnak kellene lenned, hogy beavatott. Bizonyára azért, mert fontos vagy neki, mert bízik benned. Akit szeret az ember, azt a hibáival, a múltjával együtt szereti. Ilyen jelzőket egyébként csak a prostituáltakra szoktak használni.
2012. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
4%

Miért lenne gyerekes? Mert nem tetszik neki ,hogy a barátnőjéről kiderült hogy egy r*banc? Jah igazad van.

Persze majd ha 30 éves leszel és kiderül az aktuális párodról hogy DUBAJOZOTT akkor biztos annyit mondasz majd : " ja jólvan nem érdekel túlzottan ,hogy a sejkek f*szát szopta - legalább jól keresett". A mi kérdésünk párja pedig ingyen csinálta és úgy be volt b*szva hogy arra sem emlékszik hogy mennyire kúrták szét. Már bocsi kérdező!

És ez szerintem nem gyerekes. És féltékeny? Az lehet de miért ne lehetne féltékeny az ember? Forduljon el inkább ha a barátnőjét töcskölik?

Puhap*cs vagy és semmi büszkeség nem szorult beléd...

2012. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
96%

méghogy a nőket nehéz megérteni :D

olvasok itt egy csomó olyan kérdést hogy szűz csaj azért nem kell a pasiknak mert attól félnek, ha ők bevatják majd mással is ki akarja próbálni meg lelép.

ha meg egy csaj kiéli magát és megkomolyodik, kész egy komoly kapcsolatra, akkor már r*banc és senkinek se kell.

akkor mégis mit akartok, én ezt nem vágom.

szerintem nincs ebben semmi, a csaj nem csalt meg senkit, kalandozott, kipróbált pár dolgot és kész, úgy döntött hogy már komolyabbra vágyik, vlsz kinőtt a kalandokból.

én is így voltam, nagyot csalódtam az 1. pasimban, utána buliztam egy csomót, lefeküdtem 3 sráccal.

és akkor mi van? megtudtam milyen az egyéjszakás kaland, milyen, ha nagyon kicsi, vagy épp nagy farka van a pasinak, kicsit gyakorlottabb lettem és nem fogazok mint régen, feljődtem...

fél éve van barátom, a 2. hónapban került ez szóba, elmondtam, azt is hogy már mást akarok, megállapodni v.ki mellett.

neki is voltak kalandjai, minden további nélkül megértette kész.

nem tudom miért várjátok hogy a másik szent legyen mikor a pasik is ugyanezt csinálják.

akkor elítélendő, ha van párja a illetőnek, vagy anyagi juttatásokért csinálja.

aztán lehet lepontozni, meg álszentkedni...

2012. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
97%

hát te öreg még hírből se ismered a mai partip1csákat, a k*rvaság ott kezdődik, a klotyóban a fél tetűtanyát leszopja akik beesnek a buliba, mattrészeg, másnap xarra se emlékszik az esti balhéból, előre köszönnek neki az abortuszklinikán, és 25 éves korára rojtosra van kefélve az összes testnyílása.

Ehhez képest a nőd egy szende kiscsaj akire csak rájött a szakítás után a kefélhetnék, meg a kiélhetnék, ez kb akárkivel előfordulhat, de ha nem tetszik akkor passzold tovább lesz aki értékeli és megbecsüli ezt a puncit.

2012. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Lifeishard ***** válasza:
62%

Kedves Kérdező!


Nekem is volt nőm, aki, ha nem volt kapcsolata, igencsak laza életet élt, "könnyed természetű" volt. Nem csalt meg, de csinált olyan dolgokat, amik a természetéből fakadtak és nekem nem tetszettek. Mégsem emiatt mentünk szét... Ismerek olyan csajokat is, akik szingliként kis szendék, kapcsolatban meg csalják a pasijukat...

Amit ezzel mondani akarok, az, hogy a múltja az egy dolog, de Te inkább a jelenre koncentrálj (2 hónap alatt 3 pasi egyébként sem olyan sok), különben az állandó aggódásoddal megmérgezed magad, elveszted az önbizalmadat, a féltékenykedéseddel gyengének tűnsz majd, és ezek miatt (önbizalomhiány, gyengeség) fog tönkre menni a kapcsolatod. A jelenre figyelj, az számítson, Veled, a kapcsolatban hogy viselkedik - pl. sokat iszik és flörtöl más pasikkal; gyakran lelép/eltűnik és nem ad magyarázatot; ha kérdezel, ő támad neked; hazugságo(ko)n kapod, nem tartja magát ahhoz, amit megbeszéltetek, stb. Ha ilyenek előfordulnak, akkor nem tisztel (tehát nem is szeret), kezdhetsz aggódni.

A vér nem válik vízzé, az igaz, de ha rosszat vársz a másiktól, azt is fogod kapni. A szerelemmel pedig "vigyázz": 2 lépés előre, 1 hátra...

26/F

2012. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!