Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm régen egy "k*rva"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm régen egy "k*rva" volt, normális hogy így érzek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 4 hónapja járunk, és pár napja szóba kerültek az előző kapcsolataink. A bnőm pedig elárulta, hogy előttem 3 hónappal lépett ki egy 4 éves kapcsolatából, és e kettő között eléggé "laza" életet élt... Kvázi egy ribanc volt, kb két hónap alatt 3 pasival "kavart", szó szerint csak az élvezetekért, egyik hapsival nem is tudja hogy szexelt-e, mert úgy berúgott, hogy nem emlékszik rá mi történt... A többivel pedig csak d*gott, azt nem tudom hogy hányszor. Azt mondta, semmi érzelem nem fűzte ezekhez, tényleg csak a szexért találkozott velük.

A helyze pedig az, hogy én viszonlag józan életű vagyok, sosem kavartam lánnyal csak szexért, a lányokkal mindig csak normális kapcsolatot terveztem.

Azt eddig is tudtam, hogy pár fiúval volt már dolga, de azt most tudtam meg, hogy csak kb ribanckodott. Szerelmes vagyok belé, eddig szó szerint istenítettem, sosem gondoltam volna róla, hogy ilyen (volt). Akit én ismertem meg, abba lettem szerelmes, most pedig nagyon össze vagyok zavarodva, akárhányszor eszembe jut, hogy miket tett, felmegy a pulzusom...

Kérdésem, hogy én reagálom túl ezt az egészet? Hiszen csak a múltról van szó, és én is úgy érzem hogy szeret engem.


2012. márc. 17. 18:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
93%

Annyira képmutató és szánalmas a kérdező!

Egy puhap*cs....menj sírni anyucihoz-.-'

2012. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
3 pasi két hónap alatt és k**vának tartod? :D Ember, ha heti három pasija lett volna előtted, na akkor lehetnél felháborodva.
2012. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Túlreagálod! 4 év után neki is jár egy kis szórakozás
2012. jún. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, nekem is rossz érzés lenne és valahogy mindig elkísérne.
2013. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!