Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom nem érzelmes típus és viszont nagyon?

Figyelt kérdés

Én szeretem kimondani és kimutatni az érzelmeimet, hogy éppen mit gondolok vagy ahogyan érzek. Barátom viszont nem szereti kimondani, hogy mit érez. Mivel én nagyon is érzelmes típus vagyok ilyen szempontból kicsit bánt a dolog, hogy alig hallom tőle, hogy szeretlek, csak akkor mondja, ha én mondom neki. Pedig tudom, hogy szeret, mert látom rajta. Örülnék neki, ha kimondaná az érzéseit (nem csak azt,hogy szeret, hanem bármi mást), mert így kicsit egyoldalúnak érzem :/

Mit tehetnék az ügy érdekében, azon kívül, hogy ezt a gondomat elmondtam neki?


2012. márc. 17. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen érzelmes típus vagyok fiúként és épp olyan lányt keresek, mint te! Irigylem a barátod! :)
2012. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a nevében is! :):D
2012. márc. 17. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit válaszolt erre?:)
2012. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Írt egy büszke fejet és egy vigyorgó fejet :D mi mást lehet erre írni :D és megkérdezte ki mondta.
2012. márc. 17. 22:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy értem, amikor elmondtad neki a gondodat.
2012. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jaaa. Azt ,hoy nem tudja tud-e ellene tenni valamit mert ha többször mondja akkor azt azért mert tudja hogy elvárom tőle. De én meg mondtam neki, hogy nem ráerőszakolni akarom, csak kicsit rossz így.
2012. márc. 17. 23:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva van. Mostanában kérdezgeti is barátnőm, hogy nagyon zavar engem ha nem mondja ezeket a dolgokat csak nagyon ritkán? (szeretlek, hiányzol stb stb) Nem fogom neki azt mondani, hogy márpedig igenis mondd xD mert nem akarom ráerőltetni, annak nincs értelme. Egyedül csak az zavar egy kicsit, hogy az eddigi kapcsolataiban mindig mondta ezeket. De nem fektetek erre hangsúlyt, érzem hogy nagyon szeret és fontos vagyok neki és leírhatatlanul boldogok vagyunk együtt, ennél több pedig nem kell :)
2012. márc. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én sem akarom ráerőltetni, mert annak tényleg nincs sok értelme, ha kényszerből mondja. De én úgy gondolom, hogy ha én lennék abban a helyzetben, hogy nekem nem annyira számít a szó, a barátomnak viszont igen akkor én megtenném neki azt, hogy többször mondom. Szerintem ennyit meg lehet tenni a másikért.
2012. márc. 18. 11:56
 9/9 anonim ***** válasza:

01:38 "márpedig igenis mond"

wáá ez nagyon cuki :D

2012. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!