Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? El vagyok keseredv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? El vagyok keseredve. Én 27 vagyok a párom 33. Az a problémám, hogy lassan már csak fényképről látom.

Figyelt kérdés
A munkahelyén beválalja,hogy más helyett ott marad,mert hogy most nagyon kell a pénz.Ha meg nem dolgozik mindig van neki valami dolga otthon és pesrze ha meg ez sinsc akor mindig valami családi dolog náluk és ezer ember ott van.Soha nem vagyunk ketten és,hogy végre egymással is foglalkoznánk,beszélgetnénk.7 hónapja vagyunk együtt,Pont ma mondtam neki ezt az egészet,mert már kijött belölem és hallottam a hangján,hogy elszomorodott.Pont mielött ment dolgozni.Ugy érzem mindig minden fontosabb mint a kapcsolatunk és,hogy mi van velünk.Rossz egydül mindig és már lassan csak tudom,hogy van egy párom valahol de sosincs velem.Meg mindig a pénz és a pénz.Én szeretem őt nagyon és fontos nekem.Tudom,hogy ő is szeret csak ő azt hiszi elég ha mondja.
2009. jún. 12. 14:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Más szerintem boldog lenne ha az ura annyit dolgozna, hogy mindent megadhasson a családjának.
2009. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
éreztesd vele, h neked nem fontos a pénz. Az Ő felfogása, h te úgy szeretnéd ha Ő pénzben fürdetne téged. Mond azt, h ne túlórázzon, inkább két nap esztek olcsóbb kaját. Gondolom a közös otthonért hajt, mond neki, h nem kell neked egy palota, elég egyelőre egy szerényebb ház, csak együtt lehessetek. Szal sztem a mentalitásával van a gond. Ő szerényebb családból származik? Kicsi korában sok mindenben szenvedett hiányt? Mond meg neki, hogy egy nap együttlét, többet jelent neked, mint az világ összes pénze.
2009. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen én kijövök a szüleivel.Anyukáját nagyon szeretem és sokat is beszélgetek vele.Hát ha lehetne én inkább külön mennék szivem szerint.Na de erre mostanság sok esély nincs hát marad ez egyenlöre.

Igen ő kicsit szegényebb családból származik és 3 vannak testvérek.Nehezen lett meg enik amilyük van és szerintem ezért van benne ez a pénzhajhajhászás.Igen a sogorának meg van pénze elég sok és láttom rajta,hogy ez is bántsa.

Nekem sokkal fontosabb,hogy inkább együtt legyünk.Elmegy mellettünk ugy az élet,hogy együtt se vagyunk és szerintem ennyit nem ér a pénz.

2009. jún. 12. 18:28
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem megcsal.
2009. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meg nem is csal, nem igaz,hogy nem tud rád rendesen időt szakítani...Mindenkinek arra van ideje, amire akarja. Mi az hogy ha nem dolgozik, akkor is 'dolga van'? Hát kérem, ha egy kapcsolattal nem törődnek, az ellaposodik, elhal, most akkor döntse el mindenki, mi a fontosabb, egy családi összejövetel vagy a párkapcsolat? A szülőktől meg ilyen idősen már igencsak el kéne tudni szakadni. Nekem ez a véleményem.
2009. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!