Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy párkapcsolatban felpofo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolatban felpofoz titeket a csaj, de végül kiderül h ti nem tehettetek semmiről. Akkor elhagynátok a csajt még akkor is ha bocsánatot kérne és könyörögne h ne szakítsatok vele?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 22:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nah megnézném h ha olyan szituba kerülnél akkor nem kiosztanál-e egy pofont. Mondjuk úgy igen könnyű okosnak lenni h nem voltál ilyenben
2012. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
1 igazi pasi ezt meg se érzi. ugyh no para..
2012. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

XDDD Húde szigorúak itt egyesek. Mi rendszeresen csapkodjuk egymást párommal, ha az valami szemét dolgot mond vagy tesz. Én a karját, ő a seggem. :D De nem ilyen izombrutál lendületből, hadd törjön a csontja, csak olyan figyelmeztetően.

Nem tudom volt-e olyan, hogy ezen megsértődtünk volna, vagy nem röhögtünk. :D

Dehát... kinek mi. :D

20L

2012. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
de tenyleg, en is felpofoztam már a pasimat :D de nem ugy rosszbol.. szal nem értem h mi a gond :D
2012. márc. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy csaj úgy üt mint egy lepkefing, meg se érezném.
2012. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
és elfenekelt? :D
2012. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

utolsó, erről beszélek :D


fiúúúk, ne legyetek puncik :D

2012. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Mi is pofozkodunk-verekszünk játékból, de komoly indulatokkal nem elfogadható.
2012. márc. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Hát, ha nagyon fáj, és szenved attól a pofontól szegény fiú...
2012. márc. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Engem még nem akart felpofozni egy csaj sem, mivel eléggé magas vagyok és mellé maffiózós testalkatom van mellé. Valószínűleg leállítanám, tehát nem pofozkodna nagyon. Bántani nem bántanám.
2012. márc. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!