Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Játékfüggő a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játékfüggő a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a gondom, hogy a barátom gyakorlatilag a nap 24 órájából kb mind a 24-et a gép előtt tölti (jó, persze alszik is néha, de akkor sem mondhatom, hogy ez erős túlzás, mert pl még enni is a gép előtt eszik), és ez engem most már kezd egyre jobban zavarni.

Nem lehet vele elmenni sehová, nem tudom elhívni spontán ide-oda, mert mindig a géptől függ az ideje. Játszik egy csomó ilyen bugyuta online játékkal is, mint pl Travián, meg mittomén még mikkel, és ezeknek a zöme olyan, hogy időre kell elküldeni a csapatokat, meg learatni a termést, meg mittomén. Az zavar a legjobban, hogy végre itt van a jóidő, a hétvégén mehetnénk nagyokat kirándulni, de nem tudom elcipelni egész napos programokra, mert mindig jön a sok kifogás, meg a pánikolás, hogy "jaj, csak siessünk, és legkésőbb 4-re érjünk haza, mert addigra érnek vissza a csapatok", meg az ehhez hasonlók.


Most mi a fenét csináljak már vele? Komolyan, néha olyan nevetséges, hogy egy vacak gépre vagyok féltékeny, de hát mi tévő legyek, ha több időt tölt a laptopjával, mint velem?? Nem is értem, mi ennyire fontos ezekben a hülye játékokban... mi van akkor, ha nem ér oda időben és mondjuk lerombolják a várait, vagy mittomén micsodáit? Majd épít újat, aztán kész. Most mit kell ezt ilyen véresen komolyan venni?


Könyörgöm, adjatok valami tanácsot, hogy mit tehetnék, mert tényleg tarthatatlanná válik lassan a helyzet. :S

És mielőtt bárki kérdezné, IGEN, már mondtam neki is, hogy ez engem nagyon zavar. A válasz az volt, hogy majd igyekszik kevesebb időt tölteni a gép előtt, de hogy ezt nem érthetem, mert már több hónapnyi munkája benne van ezekben és nem tudja csak úgy eldobni, bla-bla.


Mit csináljak? Kérlek, segítsetek! :S


19/L (21/F)


2012. márc. 20. 14:24
1 2 3 4
 31/31 Zsuzska16 válasza:
Megertelek, nekunk 4 gyerekunk van, 12,7,2 es 9 honapos pici. Parom dolgozik hazajon eszik,elviszi aludni ax2 eves fiunkat felkel 3 kor ,eszik jatszik elmegy dolgozni hazajon 10-11 kor eszik par szot beszelunk es efjeltol hajnali 3 ig vagy reggel fel 5 ig jatszik fel 8 kor felkel dolgozni megy es persze ingerult mert par orat alszik es ez minden nap igy megy, akkor en is legyek megerto? Ilyen tanacsot adni?! Nagy veszekedes aran neha kicsit eszbe kap 1 hetig valtozik valami de utana ujra ezt csinalja. 4 gyerek mellett ez normalis? Semmit nem segit ram harul minden, nekem 1 oram nincs magamra , sajnos igy dolgozni sem tudok , egesz nap a gyerekekkel vagyok ,a haztartast is egyedul veuetem.
2019. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!