Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakorisággal beszéltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakorisággal beszéltek távkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Minden nap? Vagy vannak napok, amikor egyáltalán nem? Hogy bírjátok? A mindennapos beszélgetésnek nincs olyan oldala, hogy megszokássá válik? Milyen gyakran tudtok találkozni? Milyen érzés újra elválni egy találkozó után?

2012. márc. 22. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
mi napi 4-5 telefon és minimum 2-3 naponta online (skype v chat)
2012. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Naponta sokszor telefonon.
2012. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amíg külön országban éltünk,napi egy sms mindenképpen ment 2-3-4naponta órákig tartó skype. Most,h egy országban élünk,de távol,így napi 3-4szer tuti telefonálunk,kb napi másfél órát,és kb heti két skype

hosszabban,valamint írunk ha egyikünk be van lépve valamilyen csevegöbe. Két hetente

3napot egy huzamban együtt tudunk lenni minimum. Minden elválás nagyon nehéz!! De kibírjuk,h nemsokára végre együtt lehessünk.

2012. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és mindig van mirol beszélnünk,mesélni a napunkról,tervezni a jövot,emlékek stb.nem érzem napi rutinnak mindig alig várom,h beszéljünk
2012. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nanamia ***** válasza:

Minden nap beszélünk neten. Mivel rendszergazdaként dolgozik külföldön, egész nap fent van, bár érdemben igazából csak este későn tudunk beszélgetni. Nem válik unott megszokássá, mindig van miről beszélni. Kinek hogyan telt a napja, milyen lesz a jövőnk, hogy alakul eddig abba az irányba a tervünk. A lényeg, hogy maradéktalanul megbízz a másikban és mindig őszinte legyél vele, akkor nem lehet semmi gond.

Szoktunk még pl online játékot játszani együtt, amit mindketten élvezünk, vagy egyszerre nézünk filmet, stb. Olykor meglepem, hogy küldök neki képet, vagy írok verset, vagy csak valami kedves idézetet, éreztetve vele, hogy még ha távol is van, itt jár a gondolataimban és ugyanúgy odafigyelek rá. :)

Hogy mikor jön haza nem tudom, csak nemrég ment ki. Valamikor áprilisban lesz az első találkozás. :)

2012. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Heti 1, vagy 2. Ha távol vagyok a nőmtől az azt jelenti, hogy éppen pénzt csinálok és ilyenkor nem igazán szeretem, ha mindenféle érzelmi dolgokkal traktálnak. Majd ha otthon vagyok vele, akkor mulatozunk! Vagy ha épp olyan, kiviszem magammal.
2012. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát tőlem 60 kmre lakik a csaj,minden nap beszélgetünk neten,smsben az úgy szint egész napos program,ha van időnk,akkor irunk a másiknak. 2-3 naponta felhivjuk egymást telefonon,néha skypeolunk. Amúgy minden hétvégén,vagy 2 hetente találkozunk.

Az elválás,hát,nehéz. De tudjuk,hogy úgy is nemsokára látjuk egymást. Szerintem ez az egész erősebbé teszi a kapcsolatunkat : )

2012. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
reggeltõl-estig (ha nincs semmi dolgom vagy neki) amugy alap 10 ora bisztos, sms telo fb
2012. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!