Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Katona leszek, mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katona leszek, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Járnátok katona csajjal? Nincs rossz véleményetek róla?

Az legalább biztos,hogy a testem karban lesz tartva. :D


2012. márc. 23. 11:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 A kérdező kommentje:
egy tiszt pedig nem 80ezret keres drága, legalább lennél vele tisztában .:D
2012. márc. 23. 11:56
 12/81 A kérdező kommentje:
egyébként a belinkelt kép semmit nem váltott ki belőlem..baj?
2012. márc. 23. 11:57
 13/81 anonim ***** válasza:

De. Megcsinálnak. Persze Te jobban tudod. Ha botrányosan ronda vagy, akkor talán nem.

Viszont alapból nem rossz ötlet a pályaválasztás. Ennél nagyobb karriert talán csak a Vatikánban lehet befutni térden állva.

2012. márc. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:

elég baj, mert akkor belöled lesz ilyen nem az ellenfeledböl


különben bocs Mac

2012. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 A kérdező kommentje:

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.


téged is megcsináltak,hogy ennyire tapasztalt vagy? mondom,hogy vannak ismerőseim akik katonaságnál dolgoznak, sőt egy anyát is ismerek és sosem csinálta fel senki. nagggyon érdekes.

2012. márc. 23. 12:01
 16/81 anonim ***** válasza:
Komolyan borzasztónak tartom,hogy kevés csajnak fordul ez meg a fejében,hogy elmenjen katonának.Am én is az leszek. ;)
2012. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:

"anyát is ismerek és sosem csinálta fel senki"

íme a példa a szeplőtelen fogantatásra :-)

2012. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hogy minek szeretnél menni. Egy tiszt keres úgy 150-et, kezdésnek. Tudom "drága".

Te még csattogós lepkét idomítottál a homokozóban, mikor én már éveket töltöttem a seregben. De sebaj! Amúgy bőven tudnék adni tippeket, hogy hova jelentkezz, ha végeztél, csak nem tudom, hogy milyen szakon végzel. De az előmenetel módjára te is gyorsan rájössz majd, akárcsak a kolléganőid.

2012. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnél tudni valamit a seregről szende szűz? Keress meg! Tudod, hogy hol van a HM2? (És, hogy mi az?) Szolgálatban vagyok, reggelig megtalálsz!
2012. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:

Katonacsaj az életben nem lesz terepen. Te nem fogsz meghalni, csak ha nagyon törekedsz rá. A nőket kímélik a veszélyes szakmákban. Valami irodista csaj leszel. Arra jó, hogy a kemény farkak közelében legyél, aztán ott körbead mindenki, akárhogy nézel ki.


Azt kellett volna kiírnod, hogy "a katonacsávókat szeretem, ezért a közelükben fogok lófrálni. Hátha elkapnak és meghágnak." Kb. erről van szó.

2012. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!