Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Katona leszek, mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katona leszek, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Járnátok katona csajjal? Nincs rossz véleményetek róla?

Az legalább biztos,hogy a testem karban lesz tartva. :D


2012. márc. 23. 11:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ebben semmi rossz. Sőt jól is teszed. Akik meg ilyen hülyeségeket terjesztenek hogy megcsinálnak meg stb az látszik hogy fél minden sz*artól meg mindent elhisz amit mondanak neki. Amúgy meg rendőrség , katonaság mind jó mert ott nincsenek ilyen töketlen sp b*zik meg miss nem vagyok r*banc csak kiélem magam típusú nők.


20/F

2012. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:

Miskolcon itt van a tűzoltóságon egy nő. Tűzoltóként dolgozik, igen. SZóval lehet.


De ahhoz aztán igazi erő kell.

2012. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:

#31

Látszik rajtad a tapasztalat. Csodás. Hány évet is töltöttél eddig fegyveres szerveknél? Esetleg mesélhetnél még róluk!

2012. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
53%

Igen, csak egy tűzoltó nő nem tudja kicipelni a vállán az égő házból az embereket. Minden munka a férfiakra hárul. Veszélyt jelentenek a társaikra nézve. Inkább ne menjen egy nő sem veszélyes szakmákba, ha tekintettel van a kollégáira.


A rendörnő meg sokkal gyengébb, mint egy férfitársa. Rendőrök mondják, hogy mennyivel veszélyesebb női társsal kimenni, mert nem fedezi senki sem a hátát, sőt neki kell megvédeni a nőt.

2012. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
53%

1993-ban avatták hadnaggyá Magyarország első női tűzoltótisztjét. Nagykanizsán helyezkedett el a hölgy.

Azóta már volt több is. Amúgy a papírtologatáshoz nem kell kivételes fizikum.

2012. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen szakmákba nem szabadna nőket engedni. Illetve nem kéne lejjebb tenni az erőnléti kritériumokat.
2012. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
53%

Szóval kérdező, ne menj, ha jót akarsz.


Menj oviba, vagy szociális munkásnak. Derogál segíteni az embereken?

2012. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 A kérdező kommentje:
Nem akarok gyerekekkel foglalkozni sem ápolni azért mert nő vagyok. Régen túl vagyunk már ezen az egyenjogúság dolgon, hagy döntsem már el én mi leszek. Ha meg ölök az az én dolgom megint, nem adok egy 35%-os idióta véleményére:) És azt sem te döntöd el,hogy hová mehetnek a nők, biztos nagyon fáj ez neked. Gondolkodtam azon,hogy kutyás rendőr leszek, mindenesetre Miskolcra is beadom a jelentkezésemet. Ha meg véletlenül találkoznánk Zvonko én nem fogok gyűlölettel neked menni,hogy de mégis megcsináltam és bizonyítottam, mert fogok.
2012. márc. 23. 12:26
 39/81 A kérdező kommentje:
35% fejezd már be, nem te fogod eldönteni,hogy hová megyek. Óvóbácsikat is ismerek, nyugodtan te is mehetnél annak, ha nem lennél ekkora gyökér.
2012. márc. 23. 12:27
 40/81 anonim ***** válasza:
férfi vagyok és szerintem lehet nőket veszélyes szakmába engedni, de a kritérium ugyan olyan legyen mint a férfiaknál.....
2012. márc. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!