Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Katona leszek, mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katona leszek, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Járnátok katona csajjal? Nincs rossz véleményetek róla?

Az legalább biztos,hogy a testem karban lesz tartva. :D


2012. márc. 23. 11:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
Nézz utána. Interjúk vannak fenn a neten. A nők a veszélyes munkákból nem veszik ki a részüket csak téblábolnak. Alacsonyabb a kritérium náluk. Ez tény.
2012. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 A kérdező kommentje:
na nem is foglalkozom tovább veled 35%-os és képzeld képes lennék ölni.NŐKÉNT. megbotránkoztat?miért? azt hiszed a nők szűz máriák vagy mi? téged jól elvert egy nő és az a bajod. akkor nem ő a béna, hanem te.
2012. márc. 23. 12:40
 53/81 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Lehet jobb is, ha csatasorba állítsanak ne a szomszédodat, vagy a férjedet öld meg. De lehet, hogy inkább a pszichiátrián lenne a helyed.
2012. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 A kérdező kommentje:

35%-os ott neked lenne a helyed nem tehetek róla,hogy nem a valódi világban élsz. szokd meg a nők is azt tehetnek amit akarnak, ez is zavar,ugye? hogy nem otthon fogok állni a fakanál mellett:D


Zvonko


Velem ne kivételezzen senki, ha érezném,hogy azt teszik én megmondanám és nem verném magamat, hogy de naaa én egy aranyos lány vagyok *.* tegyetek már kivételt.

Azon leszek,hogy jó legyek nő létemre és nem abból leszek sikeres,hogy kivételeznek velem. ennyi a történet.

Összefeküdni meg nem fogok senkivel sem, mert van aki várjon haza.

2012. márc. 23. 12:45
 55/81 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=SHLUGT5-fWc&feature=related


ezek a nők is papírt tologatnak. És tényleg azt mondja a parancsnok,hogy kivétel veszi őket körül.

2012. márc. 23. 12:48
 56/81 anonim ***** válasza:

Öcsém, ezek a kemény elvek. Mit akarsz ezzel bizonyítani? Kinek?


Lehet, hogy azt csinálsz, amit akarsz, csak a nagy önmegvalósításban veszélybe sodorsz egy csomó embert. Azontúl a saját életedet is vakvágányra tereled a nagy függetlenségben. Semmit nem érsz el azzal, hogy a férfiak szakmáit akarod végezni, amit amúgy sem fogsz tudni olyan jól. Én sem megyek szociális munkásnak, mert nem tudnám jól csinálni.

2012. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
Engem felizgatnak az egyenruhás nők.
2012. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
51%

Te az elgondolásaidból mondod a magadét én meg pár évtized tapasztalatából. Én tudom, hogy miről beszélek, te ábrándokat kergetsz, mesevilágban élsz. Én megfordultam már ebben a retek seregben ezer helyen, olyanokban is, ahova téged századosként sem fognak beengedni még a parkolóba sem, neked meg nemrég még az anyukád törölte az orrod.

Úgyhogy erről ennyit.

Nem vívok szellemi párbajt fegyvertelennel. További jó háborúzást kicsi emancipunci! :)

2012. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
hagyd csak, úgysem fogják tudni felfogni, h a nők ugyanúgy bármit meg tudnak csinálni (az állva pisilésen kívül), amit a férfiak. böki a csőrüket, nyilván, de ne foglalkozz velük.
2012. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 A kérdező kommentje:
Tanultál történelmet 35%os? Már rég nem férfi szakma. A főzés sem az,hanem női, mégis rengeteg szakács van, menj nekik is oszd az észt légyszíves, nagyon jól áll neked az okosság.
2012. márc. 23. 12:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!