Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Katona leszek, mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katona leszek, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Járnátok katona csajjal? Nincs rossz véleményetek róla?

Az legalább biztos,hogy a testem karban lesz tartva. :D


2012. márc. 23. 11:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 A kérdező kommentje:

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad


Majd meglátjuk,de ha véletlenül találkoznánk a seregben,majd mosolyogni fogok ;) Neked is böki a csőröd,hogy a nők is lehetnek jók abban, amiben a pasik. El sem hiszem rólad,hogy te katona vagy hasonló vagy. :D

2012. márc. 23. 12:54
 62/81 anonim ***** válasza:
Hát csak emancipálódjatok, akkor keményen! Aztán majd csodálkoztok, hogy mi hiányzik az életetekből, amikor még 40 évesen sincs gyereked. Mehettek majd a jósnőhöz, meg az indiai guruhoz megtalálni a lelkibékét.
2012. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell gyerek, nem az az életcélom, még mindig azt mondom,hogy neked az a bajod,hogy a nők nem azt csinálják,mint régen és nem tudsz felettük uralkodni. :D

Ha te azt hiszed,hogy egy nő célja manapság az,hogy legyen 10 gyereke és kiszolgálja a férfit,akkor k.urvanagyot tévedsz. Befejeztem, nem vitatkozok veled,túl rutinos vagy a hülyeségben.

2012. márc. 23. 12:57
 64/81 anonim ***** válasza:
51%

A velemenyem az, h tenyleg el vagy tevedve.

Azt hiszed, h ha elvegzed a Zrinyit, mint katonai vezeto akkor majd kijossz es rad fognak bizni egy szakaszt?

Ferfikent nem lenne tekintelyed nem nokent.

Szerinted a kulfoldi missziokat megjart katonak h fognak rad nezni?

Mesz majd te is irodaba fegyvertisztitonak.

Ez van mindenhol, a noket bedobjak irodaba aztan cso.

Szal epp ezert nem erdekel senkit, h mit birnak vagy mit nem, ugyse fognak semmit csinalni.

2012. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk;)
2012. márc. 23. 13:05
 66/81 anonim ***** válasza:
53%

Igen, csak a viselkedésed nem vezet sehová. Nem lesz gyereked? Hál'istennek! Jobban is teszed.


De ha kíváncsi vagy nem azért sírom vissza a régi rendszert, mert uralkodhatok a nők fölött. A legtöbb nő ma is hagyja, hogy a férfi irányítsa egy kicsit. Sőt! Aki nem csinálja, azt nem nevezik férfinak!


Az a baj, hogy ahelyett, hogy összefognánk és a férfi és a nő a saját erősségeit kihasználva fenntart egy családot, most a nők a férfiakkal akarnak versenyezni. Még ha bizonyos szakmákban fel is vennék a versenyt, akkor sem erre hivatottak a nők. A nagy önállóságuknak az az ára, hogy az emberek nem alapítanak családot. Aki meg alapít az elhanyagolja. Egy nő különben sem ér el semmit a nagy karrierjével. Élete végén tudni fogja, hogy igazából gyereket kellett volna nevelnie, de akkor már késő. Ezek ösztönök. Ostobaság a természet ellen menni.

2012. márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 A kérdező kommentje:
Remélem neked sem lesz gyereked, főleg fiad. Jobb,ha még most hererákot kapsz. Nem te fogod megmondani,mi a célom és a rendeltetésem. Jobb ha ezt elfogadod és nem vered magadat itt. Éld ki a barátnődön, ha van,bár jó hülye lehet,hogy egy ilyennel összeállt.
2012. márc. 23. 13:15
 68/81 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Biztos sokkal rosszabb lehet egy gyereknek egy funkcionális családban, mint ahol egy emancipunci anyuka veri magát. Nagyon jó lehet a gyereknek, ahol az anyuka nem vele törődik, hanem bebizonyítja, hogy ő is van ám olyan jó!
2012. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mivel jópár évig koptattam a nemzetvédelmi egyetem padjait és nálunk már voltak lányok, írok róluk egy pár sort nagyvonalakban. A katonalányok nagyon rendesek, aranyosak és együttműködőek voltak. Nagyon kevéssel találkoztam, aki úgy kattant lett volna egy kicsit. Sportos volt a testük és kitartóak az ágyban. :)


Nem jártam speciel egyikükkel sem, csak egészségügyi szex volt, mert nem egyezett a stílusunk egyikőjükkel sem és így nem volt meg a közös nevező.


És igen. Lesz párod valószínűleg pár hónapra rá, hogy bevonulsz. A mi 14 lányunk közül, akikkel vonultam azóta a fele el van jegyezve (2006 óta). Sokuk a cégen belül találtak párt, mert valljuk be, ott a legegyszerűbb Nektek, mivel legalább 5x annyi pasi van, mint csaj és folyamatosan fog ostromolni Bennetek mindegyik, szóval jó lesz!


Sok sikert!

2012. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:

Az nem is számít, hogy hivatásod legyen, mi?


Csak az, hogy 2006 óta 8 el van jegyezve. Nagy ügy!

2012. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!