Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Katona leszek, mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katona leszek, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Járnátok katona csajjal? Nincs rossz véleményetek róla?

Az legalább biztos,hogy a testem karban lesz tartva. :D


2012. márc. 23. 11:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 A kérdező kommentje:
Nem toborzó irodában akarok jelentkezni, hanem egyetemre megyek. katonai vezetői a célom,mint szak.
2012. márc. 23. 12:04
 22/81 A kérdező kommentje:

35%

a te kommentjeid pont nem hiányoztak, láttam már párat tőled és nem vagy épp. :D


Amúgy Zvonko ha nem támadtál volna le, talán még tanácsokat is kérnék :D

2012. márc. 23. 12:06
 23/81 anonim ***** válasza:
Mert egy olyan nő, aki katonának megy sokkal hitelesebb. Ha nem a katonafarkakért mennél, azt gondolnám, hogy elmebeteg vagy.
2012. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 A kérdező kommentje:
Nem azért megyek. De te nagyon jó emberismerő lehetsz.
2012. márc. 23. 12:09
 25/81 anonim ***** válasza:
Mert aztán nincs is szebb dolog, mint a gyilkolást kitanulni nőként. Nincs is izgalmasabb dolog, mi?
2012. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 A kérdező kommentje:
Nem mindegy az neked? Csak egy kérdést tettem fel a személyeskedést tartsd meg magadnak.
2012. márc. 23. 12:11
 27/81 anonim ***** válasza:
Az egész hadsereg tele van már naplopó ribancokkal. Egyel több, vagy kevesebb, oly mindegy.
2012. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
Kérdező, én jó véleménnyel vagyok rólad. Szerintem semmi rossz nincs ebben a hivatásban. Van egy nagyon távoli ismerősöm akinek katona felesége van, és két aranyos gyerekük van, egy kisfiú és egy kislány :)
2012. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 A kérdező kommentje:
nem vagyok sem naplopó sem ribanc. de köszi-.-'
2012. márc. 23. 12:14
 30/81 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogyha esetleg elhivatottság van benned, akkor menj el szociális munkásnak, vagy beteg gyerekeket ápolj, mint nő. Egy nő ápol, nem pedig öl.


Másrészt nem tudom milyen tiszt leszel, de ez óriási felelősség. Ember életekkel játszanál, a saját csapatodéval. Egy döntésnek is nagyon komoly következményei lehetnek, amit egy férfinek is nehéz elviselni lelkileg, hát még egy nőnek.


Harmadrészt valószínűleg nem fognak terepre küldeni, mert a nőket általában beteszik irodistának. Kiszolgálószemélyzet része leszel.


Negyedrészt nem igen fogod kivívni a férfitársaid tiszteletét, mert ahhoz jónak kell lenned abban, amit csinálsz. Ne haragudj, de a nők döntési képességei messze rosszabbak egy férfiénál. Minden sértés nélkül, valószínűleg nem lesz belőled sosem olyan jó vezető, mint egy férfiból lenne.


Ha irodista melót akarsz, az meg akárhol jó.

2012. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!