Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhetek iránta?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. 2 hónapja lett vége egy 5 éves kapcsolatomnak. Lehet hogy most nevetségesen fog hangzani, de soha nem voltam szerelmes...Együtt voltunk 5 évig, mert szerettem, de mostanra ebből elegem lett...vágyom a szerelemre. Van egy srác aki 10 évvel idősebb nálam és 3 éve nagyon jó barátságban vagyunk. Szinte mindent tudunk a másikról, nagyon hasonlítunk lelkileg és nagyon sok mindent átbeszéltünk már. Nem rég szerelmet vallott nekem, és azóta szinte minden nap elmondja hogy szeret és hogy nagyon hiányzom neki. Egyszerűen én nem tudom eldönteni, hogy mit érzek iránta...Érzem, hogy nekem is hiányzik ha nincs velem, várom nagyon hogy találkozzunk, mindig megdobban a szívem akárhányszor elmondja hogy nagyon szeret, ráadásul totál féltékeny vagyok ha csak egy másik lánnyal beszélget...Nagyon szeretem őt, ezt tudom, de nem tudom hogy csak barátilag szeretem őt ennyire, vagy akár több is lehetne ebből a dologból...:( valaki valami jó tanácsot tudna adni?
2012. márc. 23. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáljátok ki és abból minden kiderül,ha hozzád ér meg csókol vagy valami és az neked bejön akkor hajrá,ha nem érzed jól magad,ha ezeket csinálja akkor sajnos csak nagoyn jó barátok vagytok....
2012. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez az..hogy szinte megörülök azért hogy átöleljen...ha neki ez nem jut eszébe akkor én vetődök a karjaiba :))
2012. márc. 23. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked idő kell. 1 hét nélküle. Ne beszélj vele telefonon se, chat sem! És érezni fogod, hogy szereted-e.
2012. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok,igaza van a 3.nak ne beszéljtek legalább 1 hétig
2012. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy ezt nem tudjuk megoldani. A munkánk kapcsán mindennap találkozunk...
2012. márc. 24. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!