Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért történik mindig velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért történik mindig velem?

Figyelt kérdés

Egész jól elbeszélgettem a lánnyal, jól éreztük magunkat, majd megkérdezte tőlem, hogy mikor születtem és elment. Megkérdeztem, hogy miért, mondta, hogy mert bika vagyok és neki nincs hozzám türelme.

Volt egy randim, ott is jól éreztük magunkat a lánnyal, majd megkérdezte, hogy mi a csillagjegyem, mondtam, hogy bika. Komoly arcot vágott, onnantól fogva alig tudtunk beszélni, majd amikor megkérdeztem, hogy ez mégis miért olyan fontos neki, azt válaszolta, hogy az utolsó pasija is bika volt és szemét alak volt, biztos én is csak ki akarom használni, mert az összes bika ilyen...

Most ez WTF?! Valaki fizet nekik, vagy előre leszervezi nekem valaki ezeket a dolgokat, hogy szarul érezzem magam tőle? És amúgy is, mi a fenét számít az, hogy kinek mi a nyamvadt csillagjegye?


2012. márc. 24. 17:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szent ég! Te szegény:D Úgy látszik vonzod az ezoterikus hülyéket:) Derítsd ki az aszcendensed vagy mi a fene az, és mondd be nekik azt. Állítólag úgyis az határozza meg a személyiséget, még ezt sem tudják elmebeteg létükre?:)

Mi előtt randira hívsz bárkit is, kérdezd meg tőle hisz-e a horoszkópban, és ha igen, mennyire. Ha hisz, akkor mondd meg, hogy te mentél, mert ebből úgyse nem lesz semmi:) Szegénykém:)

2012. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Olyan jó dolog ez az ezoterika :D olyan dolgokat írnak le, ami kb mindenkire igaz lehet :D most nézem a szűz aszcendensem, kb ugyanazt írják, mint ami a Bikánál is le van írva, csak más szavakkal, minimális tartalombeli eltéréssel és mégis kb mindegyik igaz rám, hát elképesztő :D
2012. márc. 24. 17:38
 13/16 A kérdező kommentje:
Amúgy előző barátnőm elcipelt egy jóshoz és megjósolta, hogy még legalább 50 évig együtt fogunk maradni, de lát valami leágazódást - vagy mifenét látott - és az meg azt jelentheti, hogy pár éven belül meghalok :D
2012. márc. 24. 17:39
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a barátnőd nem volt 100 %-as.
2012. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért lett vége :)
2012. márc. 24. 17:42
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét nagy szerelmem bika volt, de mondjuk mindkettő után akkorát estem pofára mint az ólajtó, úgyhogy lehet benne valami :) És az is vicces (nem tudatosan, tök véletlenül) mindkét nagy bika szerelem után egy ikrek ágyában találtam vigaszt :))) Most kicsit játszom az ikrekkel, és jöhet egy újabb bika... Én már csak ilyen skorpió vagyok, aki mindenkit kicsinál, aztán saját magát is...


Amúgy nyilván hülyeség az egész, de egy biztos: ezoteriáról sosem szabad degradálóan nyilatkozni, ez köztünk is vita volt. Az a helyzet, hogy az ezotéria az egyfajta lelki junk food, és van akinek pont az kell a lelki fejlődéséhez, míg ha te hülyeségnek tekinted és lebeszéled őt is, elveszed tőle a lelki junk foodját, és kikészül szegény. Soha semmilyen utat nem szabad lezárni egy másik ember előtt arra hivatkozva, hogy az hülyeség. Úgyis rájön magától, de akkor legalább nem rád fog haragudni.

2012. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!