Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom barátai kinéznek a társaságukból?

Figyelt kérdés
A párom barátai 26-27 éves srácok (én 22)akik ráadásul szinglik is, így én vagyok az egyetlen lány a társaságban. Nyáron bográcsolós, összeülős beszélgetéseket rendeznek maguk közt persze ivásokkal kiegészítve.Úgy érzem gyerekként kezelnek szó szerint, és kinéznek maguk közül mert én nem iszok épp semmit, vagy nem iszom le magam mint ők. Szerintük én nem engedem el magam, nekik az jelenti azt ha berúgnak. Ezek miatt inkább nem megyek ezekre az összejövetelekre. Persze a párom szóvá teszi, hogy sose megyek el, de amikor elmondom miért, melléjük áll, őket védi, és engem hoz le lúzernek.Próbálok beilleszkedni,de fogalmam sincs mit tehetnék. Persze a páromnál ha barátokról van szó akkor nekem csitt van. Hogyan fogadtathatnám el magam velük?
2012. márc. 27. 00:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod,meg a barátai lúzernek néznek,és neked csitt van,van még ezek után kérdésed?
2012. márc. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Csak ne törődj velük, menj el te is a barátnőiddel bulizni, aztán ha nem tetszik a párodnak majd észreveszi magát, hogy ő is ilyen helyzetbe hozott téged.


Ha ekkora kretének a barátai, hogy meg sem próbálnak elfogadni, akkor nem is érdemes velük barátkozni. Valószínű vagy irigyek, mert ők szinglik ti meg boldogok együtt, vagy félnek, hogy "elveszed" tőlük a barátjukat. Ezekben az esetekben akár fejre is állhatsz nem fognak "elfogadni".

2012. márc. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Onkontroll! Biztos, hogy az "igazit" talaltad meg? Ha mar most a baratai az elsok, akkor mire szamitasz kesobb?
2012. márc. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szia! mintha csak én írtam volna ki a kérdést... majdnem szó szerint ugyanez van nálunk is, csak annyi különbséggel, hogy a párom (lány)barátainak van kapcsolatuk, mégsem látta őket senki, ám a diszkóban előszeretettel másznak minden tizenéves srácra... Ja, és az egyik ilyen "lánybarát"ba a párom évekig szerelmes volt, nagyszerű!

Én is 22 vagyok:) és nem iszok az ilyen összejöveteleken, vagy ha igen, nem a sárga földig, csak a vigyorgós állapotig:) De nem flörtölök a pasikkal (hogyisne, a párom az ők gyerekkori barátai!) Nemrég hallottam hogy kibeszélnek engem...

Már én sem megyek el a rendezvényekre, ivásokra. A párom elmegy, de úgy hogy "ha jössz, ha nem, én megyek". :/ Nem tudom mi lenne rá a megoldás, örülök annak, hogy már nem minden hétvégén van ez, mert én hétköznap egyetemre járok, nem vagyok itthon és a hétvégéket teljesen velem akarja tölteni.

Azt tanácsolom neked (és magamnak is), hogy légy önmagad! Tudom, nehéz úgy hogy teljesen lenéznek, próbálj velük beszélgetést kezdeményezni, csak ne légy erőltetett!

Egyébként mióta vagytok együtt? Egyébként jó a kapcsolatotok?

2012. márc. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"..én vagyok az egyetlen lány a társaságban.."


Akkor mi dolgod ott?

Majd ha a nagyfiúknak lesz barátnőjük akikkel te is belemerülhetsz a szocializálódás relytelmeibe majd akkor mész közéjük, addig nem.


A párod meg örüljön hogy nem szeretnél a férfitársaság tündérkéje lenni, mert téged ez nem különösképp izgat. 3 év múlva majd az lesz a baja hogy mit vigyorogsz ott állandóan a fiúkkal, mindegy mi, csak valami baj legyen és uralkodhasson.

2012. márc. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 HalkHogen ***** válasza:

Ez a kapcsolat halálra van ítélve, ha szívesebben ölelgeti a söröskriglit, mint téged. Az meg, hogy lúzernek néznek, amiért nem iszod magad az asztal alá... Erre a "no comment" a legjobb "comment". Inkább meg kéne becsülnie, hogy nem szittyózol.


Dobd ki a fenébe, aztán vagy eljön térden állva, s változtat a dolgokon, vagy "úgy járt".

2012. márc. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ivós kanbuliban semmi keresni valód!

Az 5 év korkülönbség pedig semmi. Ha az ivászattól érzik magukat nagynak, akkor inkább ők a gyerekek, de ezt nem fogják neked bevallani.

Nem jósolok hosszú jövőt a kapcsolatodnak.


35/F

2012. márc. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pff..én még csak 22 éves vagyok, de nekem is olyan barátaim vannak, hogy szerintem 27 évesen ha már munka lesz, meg családalapításon gondolkozunk, akkor is összejárunk ilyenekre mint amit a kérdező írt hogy bográcsozás-ivás.. és az ilyenről senkinek nem hiányzik egy búvalb@szott "jaj én nem iszok 1 kortyot sem" csajszi. Nagyon le tudja húzni a hangulatot, nem azt mondom hogy részegre kell innod magad, vagy akár feltétlenül muszáj alkoholt inni, akkor ha anélkül is nyitott, közvetlen vagy. Másképp inkább tényleg ne menj az ilyenekbe. Barátod helyében meg én is mindig elmennék, nőként ezt nagyon nehéz megérteni, és a sok forever alone itt gyakorikérdéseket is oltogathatja a pasidat, de egy férfinek ha vannak igaz barátai akkor azok kegyetlenül fontosak a számára...
2012. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmiképp se változz meg a kedvükért! Te jó vagy így, ahogy vagy. Nem kell nekik megfelelned. A párodnak viszont melletted kellene kiállnia és nem a haverok mellett. Ez tényleg szomorú, hogy még ő is inkább a haveroknak ad igazat. Viszont a haverok csak irigyek rá (rátok). Lehet, hogy így akarnak titeket összeugrasztani. Mondd meg a barátodnak, hogy ha nem fog megbecsülni és megvédeni a kritikák elöl, akkor szépen odébb állsz, és annyi ideje lesz a haverjaira, amennyit csak akar. Aztán majd meglátja, hogy milyen nagyot is veszített veled. Olyan lányt, aki vele bulizik, iszik, részegeskedik, talál akár hol, ha neki az kell, de rendeset nem lesz neki könnyű találni. Sok sikert!
2012. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Erre a "lehoz lúzernek" egy konkrét rövid példa. Bográcsolás volt, késő este és már fáradt voltam, rákérdeztem a barátomnál, hogy menjünk-e haza, mert már bóbiskolt, igent mondott. Elindultam a cuccomért amikor rám szólt a házigazda, hogy mire készülök. Mondtam , hogy megkérdeztem a barátomat, és azt mondta menjünk. Erre megkaptam, hogy ő biztos benne, hogy a barátom még nem akar menni, felé fordult és rákérdett. a barátom szemrebbenés nélkül azt mondta ő nem akar menni nem mondott ilyet. :O Na persze legbelül majd el süllyedtem.Otthon rákérdeztem miért mondta ezt, azt mondta nem akarta megbántani a barátját. Elég megalázó volt.
2012. márc. 27. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!