Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 17 évesen elmegyek egy...

Ha 17 évesen elmegyek egy igényes nagyon jó edzőterembe kinéznek? Még egyáltalán nem vagyok kigyúrva és azt hallottam h egy alapnak lennie kellene és úgy menni edzőterembe mert így kinéznek/lenéznek majd, ez igaz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Senki nem fog kinézni.
2012. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Miért, ha alappal mégy oda, nem néznek ki kevésbé? Akkor sem vagy akkora, mint ott sok más ember. :)

Nyugodtan menj le, nem néz le senki, majd meglátod rögtön az első alkalom után! Ők sem úgy mentek oda, ahogy most vannak.

Mindig nekem is azt mondják, hogy merek elmenni konditerembe, mikor ott a 99% a nők közül tökéletes alakú. Én pedig válaszolom, hogy persze, mert oda járnak, de ők is tettek és tesznek érte. :)

2012. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem fog kinézni senki. csak akkor ha gyökérül viselkedsz, de akkor nagyon. olvasd el ezt :)


[link]

2012. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan lemehetel én is is úgy kezdtem mint te elhatároztam lemegyek magamba semmi nem volt kifejezetten jó volt ha kell segítenek, ha kérsz segítséget nem tagadják meg, nem néznek le
2012. márc. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!