Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom barátai kinéznek a társaságukból?

Figyelt kérdés
A párom barátai 26-27 éves srácok (én 22)akik ráadásul szinglik is, így én vagyok az egyetlen lány a társaságban. Nyáron bográcsolós, összeülős beszélgetéseket rendeznek maguk közt persze ivásokkal kiegészítve.Úgy érzem gyerekként kezelnek szó szerint, és kinéznek maguk közül mert én nem iszok épp semmit, vagy nem iszom le magam mint ők. Szerintük én nem engedem el magam, nekik az jelenti azt ha berúgnak. Ezek miatt inkább nem megyek ezekre az összejövetelekre. Persze a párom szóvá teszi, hogy sose megyek el, de amikor elmondom miért, melléjük áll, őket védi, és engem hoz le lúzernek.Próbálok beilleszkedni,de fogalmam sincs mit tehetnék. Persze a páromnál ha barátokról van szó akkor nekem csitt van. Hogyan fogadtathatnám el magam velük?
2012. márc. 27. 00:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt, ezek a dolgok főleg a kapcsolat elején voltak, ugyanis már majdnem minden barát külföldön dolgozik és így nem sűrűn látják egymást. Örülhetnék is akár ennek csak a gond, hogy a barátom is külföldön dolgozik :S Mikor hazajön persze mindent bepótolnak, tudom-tudom ne legyek önző. Tudom, hogy nem csak én vagyok a világon, velük is kell foglalkozni. Muszáj valahogy elfogadnom ezt.
2012. márc. 27. 19:15
 12/13 anonim ***** válasza:
Az természetes, hogy a barátaival is foglalkozik, szán rájuk időt, de arra a megalázásra nincs mentség.
2012. márc. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez inkább gyerekes viselkedésre vall, hogy nem mer szembenézni a barátjával és azt mondani, hogy bocsi fáradtak vagyunk, megyünk. A barátját nem akarta megbántani, de arra nem gondolt, hogy téged meg megaláz vele? Én a helyedben nem lennék ennyire elnéző a barátommal, mert ha most ezt csinálja, később még rosszabb lesz. Nekem nagyon rosszul esene, ha a párom ilyen lenne, de én alapból egy érzékeny ember vagyok. Végül is te tudod, hogy mi az, amit még el tudsz viselni és mi az, amit már nem. Azt is tudom, hogy a férfiak nem olyan érzelgős típusok, mint a lányok, de én azt látom, hogy a barátod nem akar, vagy nem tud felnőni. Nem gondolja ezt a kapcsolatot olyan komolyan, mint te. Egy biztos pont vagy neki, akit lehet, hogy szeret, de a haverjait még jobban. Én a helyedben igenis a sarkamra állnék, és kiharcolnám a tiszteletet magamnak. Mert megérdemled!
2012. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!