Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha jár egy 17 éves egy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jár egy 17 éves egy 26 éves pasival abból lehet bármi komolyn kapcsolat? Úgyértem esetleg még házasság is?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 17:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Édesapám már 31 volt, mikor én megszülettem. 6 és fél évvel később, azaz 37 éves kora után született meg a kisöcsém. Osztálytársam anyukájának pár hónap múlva lesz gyereke, egy 60 éves férfitől. Pasiknál jóformán sosincs késő...
2009. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze ez még nem gáz, de azért azt is figyelembe kell venni, hogy ne 10 év múlva akarjanak gyereket! Mert én ezt nem szeretem azokban (nők 40 évesek férfiak már 45-50) akkor vállalnak gyereket, arra nem is gondolnak, hogy lehet a gyerek még fiatal korába elveszti a szüleit! Szóval azt üzenném a párnak, hogy nem kell sietni, de jobb előbb mint később! :)
2009. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!