Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy meleg srác vagyok. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helpme91 kérdése:

Egy meleg srác vagyok. Van párom, már kb 3 éve együtt vagyunk. Mindig én vagyok a passzív fél, de engem mostanság nagyon izgat, hogy aktív lehessek, de a páromnak nem tetszik a gondolat, vagyis inkább tartózkodik tőle, sőt kinevet engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 21 vok, ő 34. Csak komoly válaszokat kérek! Köszönöm.

2012. márc. 31. 00:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%

Részint nő vagyok, részint hetero, de azért válaszolnék, ha nem gond.

Az a nagy büdös helyzet, hogy a párod nem csak az ágyban akarja a domináns szerepet, hanem az egész kapcsolatban.

Ezért kezdett egy majdnem fele annyi idős, tapasztalatlan gyerekkel, ezért élvezi az aktív szerepet, és ezért nem akarja magát alávetni a te vágyaidnak.


Csak az a kérdés, hogy téged szeret, vagy ezt a helyzetet szereti, hogy van egy "gyerek", akin kiélheti a vágyait, és aki (eddig) boldogan bevállalta az alárendelt szerepet.


Tartós, komoly kapcsolatot csak akkor tudsz kiépíteni bárkivel, ha egyenjogúak és egyenrangúak vagytok.

Függetlenül attól, hogy ki hetero, ki homo, vagy ki mit szeret az ágyban.

Egy SM kapcsolatban is lehet két ember egyenrangú és egyenjogú, ha mindketten ugyanazt akarják, és mindkettejük vágyai, igényei azonos mértékben kerülnek kielégítésre.


A párod egyszerűen lesza.rja, hogy te mit szeretnél, őt csak a saját vágyai érdeklik.

Az, hogy még ki is nevet azért, mert felveted, hogy "egyszer kipróbálnád, milyen vele egyenrangúnak lenni", elég jól mutatja, mennyit érsz a szemében.

Számára a kapcsolatotok része, hogy uralkodik rajtad, és "megaláz".


Te pedig egyre kevésbé érzed jól magad. A vágyaid, késztetéseid egyértelműen megmutatják, hogy sokáig nem tudsz beilleszkedni egy alá-fölé rendelt kapcsolatba.

Egyébként ez lassan inkább egy SM domináns-recesszív kapcsolat. Meg persze meleg is...


Neked egy "sima" meleg kapcsolatra lenne igényed, ahol adsz és kapsz is, és egyenrangúak vagytok.

A párod ebben szemmel láthatóan nem partner.


Legyél domináns: dobd ki!

Előre borítékolhatod, hogy azzal fog fenyegetni, hogy csak mellette lehetsz boldog, soha többé nem találsz párt, stb. egyszóval erősíti benned azt a képet, hogy tőle függsz, és ha szakítotok, akkor te jársz rosszul, mert ő maga a főnyeremény.

Ne higgy neki!


21 évesen sokkal nagyobb esélyed van újra szerelmesnek lenni, mint neki 34 évesen találni egy másik fiatal fiút, akin kiélheti a dominanciáját.

2012. márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
68%

Én csak bele-bele olvastam az előző válaszolónak a kommentjébe.De nehogy rá hallgas.Nem kell kidobnod hisz szeretitek egymást.Ezt a pároddal feltétlen meg kell beszélned.Lehet azt hiszi, hogy ha kipóbáltad akkor még örökké aktív akarsz lenni és akkor ugye nem működne a kapcsolatotok.De gondolom meg maradnál passzívnak és csak ki akarod próbálni.Nem?És amugy voltám már már kapcsolatban aktív?

Én is passzív vagyok.De nagyon néha szerepet cserélünk...de ettől még passzív vagyok...és igen a párom aktív de ha néh megkívánom akkor bevállalja a passzív szerepet.Persze nem erőltetem rá,hanem engedi.

Ja,és azt is kéárdezd meg h miért tartokodik tőle annyira.

2012. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Én passzív maradnék, csak néha szeretnék aktív lenni, amúgy már voltam aktív, de amikor még nem ismertem öt. Ő sokat volt fiatalabb korában passzív, azt mondta, hogy ő már nem tudná magát elképzelni passzívkent. Ő tudja hogy szeretek passzív lenni, és szerintem ezért se nagyon akár aktív lenni, vagy nem is tudom már mit gondoljak.....
2012. márc. 31. 13:12
 14/23 A kérdező kommentje:
Béla211: Ez igaz, ha nem is élvezi, akkor is megteszi, mert ez neked örömet okoz, és ő boldog ha te is boldog vagy. De én már sokszor említettem neki a dolgot, ő inkább nem szexelt, mintha kibujna a dolog alól.
2012. márc. 31. 13:17
 15/23 anonim válasza:
54%
Szerintem "részint nő, részint hetero"-nak van igaza. Gondolkodj el azon, amit leírt. Nem akarlak meggyőzni semmiről, csak TE érezheted, mennyire vesz komolyan a párod. Én is jártam hasonló cipőben, és én éreztem, hogy ez nem mehet így tovább.
2012. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%

úristen most nézem h a kérdésed végén le van írva h miylen idősek vagytok....aranyos *.*sztem tök jó ha ennyi sok év van két pár között...(ha pasik)

am sztem biztos megfogja neked engedni,legalább EGYSZER...mert szeret és tudja h ezt te nagyon akarod

2012. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Én "részint nő, részint hetero" válaszával értek egyet.


Én is meleg vagyok, de nem tudnám elképzelni hogy kizárólag aktív vagy kizárólag passzív legyek. Szerintem, ha jól működik egy kapcsolat, akkor egyik fél sem állna ellen ennyire a másik fél vágyainak. Márpedig ahogy leírtad, a párod hallani sem akar a passzív szerepről, az pedig hogy ki is nevet, valóban arra utal, hogy alárendeltnek tart, az pedig nem jó, hidd el. Amúgy szerintem nagy a korkülönbség is, ez is probléma lehet. Én 25 éves létemre nem jönnék össze 30 évnél idősebbel, 30 év is már nagyon határeset.


A kérdésedre válaszolva szerintem gondolod újra, hogy jól érzed-e magad a kapcsolatban, az egyenrangúság megvan-e köztetek, és ha úgy érzed, hogy tovább kell lépned, akkor ne habozz. 21 évesen még bőven van lehetőséged találkozni életed szerelmével, akivel igazán boldog lehetsz.


25/F (meleg)

2012. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az hogy nem tetszik neki, ne tantoritson el. Legy hatarozott, es egyszeruen tedd azt amire vagysz. Addig amig nem probalod ki magad, nem tudhatod es o sem, hogy milyen lenne. Van egy ilyen oldalad is, ha szeret akkor ugy is kelleni fogsz neki. Kell egy kis valtozatossag! L/27
2012. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Azt mondta a párom, h változtatni fog, mert szeret. Kíváncsi vagyok rá. :)
2012. ápr. 2. 22:06
 20/23 A kérdező kommentje:
Na elkezdtünk szeretkezni, de ebből nem lett semmi, mire oda jutottunk volna, ő felhaborodott......
2012. ápr. 7. 01:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!