Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéljem vele, vagy hagyjam hogy alakuljanak a dolgok?

Figyelt kérdés
16L vagyok, a barátom 21F. Az ezelőtti barátom aki szintén 21 volt, az elején megmondta, hogy ő nem tud több hónapot várni rám, csak azét mert én szúz vagyok, neki egy párkapcsolatban szex is kell. Most azon gondolkozok, a mostani barátommal megbeszéljem-e ezt, neki mi az álláspontja, mielőtt túlságosan belehabarodnék.Eddig négy randink volt, sose csinált semmi olyat, amit nem akartam, mindvégig nagyon figyelmes volt, és az előzővel ellentétbe a téma szóba se jött, utalás szintjén se. És nem tudom, nem-e fogok tönkretenni mindent, ha erről kezdek neki beszélni rögtön itt az elején. Hagyjam hogy sodródjunk az árral, és majd ha olyan szitu lesz megbeszéljük, vagy beszéljük most? Egy ilyen beszélgetés nem lenne kicsit kiábrándító?
2012. márc. 31. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már eleve elítéllek hogy te 16 évesen úgy gondolod hogy elég érett vagy a 20 éves korosztályból való válogatáshoz.Esküszöm kezdem megérteni miért nem mernek a fiúk ebben a korban kezdeményezni vagy miért van ennyi b*zi.F*szért születtem ebbe a korba ..
2012. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első... Képzeld mi 15-16 éves lányok, azért kezdünk a 20-as korosztályban keresgélni, mert ezek a fiúknak nevezett nyámnyilák, akkor sem mernének kezdeményezni, ha nem azt tennénk, amit teszünk... ez csak a következménye a mai "fiúk" viselkedésének, és bátorságának
2012. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves 2. Hogy merjek kezdeményezni mikor sorra kapom a visszautasításokat egyes lányoktól vagy nem kapok semmi jelet arra amit teszek.Pedig nem vagyok se hülye se ronda se semmi.Egyszerűen csak semmi biztatást ösztönzést nem kapunk a lányoktól ...
2012. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves 1. A visszautasítás benne van a pakliban. Tudod én a korosztályomban próbálkoztam, de én is csak visszautasításokat kaptam... Ez van. :D Amúgy kis casjszi hagyjad hadd alakuljon a kapcsolatotok :D
2012. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért nem kezdeményezünk mert nem tizenévesek vagyunk és nem futó kalandokat keresünk hanem tartós hosszú kapcsolatot.Most én pl 22 évesen nem kezdek ki egy 18 év alattival mert hiába állítják magukról h más a gondolkodásuk,érettebbek stb stb de náluk ritka a tartósabb kapcsolat.
2012. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nos, örülök hogy ezt ilyen jól megdumáltátok. Amúgy én olyan vagyok, aki inkább az állandüságot szereti, és talán ezért is kedztem egy 21 évessel, mert tudom róla, hogy ő nem fog két nap múlva ott hagyni, csak mert egy buliban találkozott egy szebb arccal, vagy jobb fenékkel rendelkező társammal.


Tehát akkor visszaérve a kérdésre, szerintetek ne beszéljem még meg vele, hagyjam hogy alakuljanak a dolgok?

2012. ápr. 1. 09:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésedre is választ kapj :)


Szerintem akkor hozd szóba, amikor az első utalást teszi rá, hogy továbbléphetnétek. Tehát pl. először felhív magához este üres lakásba, vagy simogatás közben belenyúl a gatyádba, esetleg szóbahozza - akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy szűz vagy, és szeretnél pár hónapot várni. Ha normális a srác és komolyan tervez veled, akkor megérti. Amíg nem tesz rá utalást addig szerintem nem kell, addig hagyd, hadd alakuljanak maguktól a dolgok. Mindig annyit engedj, amennyi neked jólesik.


Én is ezt mondtam a szintén 21 éves barátomnak, pedig én 22 voltam... Várt rám 4 hónapot.

2012. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ezt fogom én is csinálni. :)
2012. ápr. 2. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!