Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukájának vigyek ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukájának vigyek ajándékot az első találkozásra?

Figyelt kérdés

nemtudom, hogy illik. nekem még ő az első barátom már 2 hónapja együtt vagyunk és a távolság miatt csak most volt megoldható , hogy én menjek hozzá, mindegy szal mivel sajnos már csak az anyuja él és emlékszem egyszer ő mondta a barátomnak, hogy mér megy mindig üres kézzel, arra gondoltam talán nem nézné jó szemmel ha nem vinnék semmit, valami csoki vagy nemtudom.szerintetek?


17/L


2009. jún. 15. 23:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Alapvetően a fiú dolga először "udvarolni", vagyis a lányos házat látogatni. Szerintem a lány által vitt ajándék, pláne ha nincs különleges alkalom (szüli-, névnap)visszás. Inkább legyél kedves, udvarias, segítőkész. Segíts a tálalásnál, mosogatásnál és közben társalogj, ha igazán szereted a párod és az anyuka is normális, biztos közös nevezőre fogtok jutni hiszen közös szeretetetek személye. Pl. a fiú lehet a téma, gyerekkora, csíntevések, olyasmi, amire az anyukája szívesen gondol vissza. Légy empatikus, gondold magad a helyébe, és érzékeltesd, hogy nem akarod elszakítani tőle a fiát, sőt egy leányt kap személyedben. Sok sikert!
2009. jún. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A mostani párom anyukájában én is pont azt szeretem, hogy nem kell kerülgetnünk egymást. Otthon vagyok náluk, és lányaként kezel. Ha beteg vagyok ugyanúgy foglalkozik velem, mint az egyetlen szem fiával, ha éhes vagyok nem kell illedelmeskedni, nyúljak a hűtőbe és keressek kaját. Étkezések után elmosogatok a párom és magam után, ha behordjuk a sarat a cipőnkkel, azután is feltakarítok. Teljesen természetes dolgok, nem érzem magam rabszolgának, és hiába nem tegezem még is teljesen közvetlen a kapcsolatunk pedig csak pár hónapja vagyunk együtt. Törekedj arra hogy megszeressen, ha a konyhában sürög forog ebéd előtt, és nincs más dolgod, akkor megkérdezheted, hogy tudsz e valamit segíteni. Apró figyelmességek, ami sokkal többet jelent, mintha átnyújtasz egy tábla csokit vagy bármit. Indulás előtt köszönd meg, hogy vendégül látott, jól érezted magad, stb stb.
2009. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát én sztem csak udvarias lennék,nem vinnék semmit,de ha ennyire akarsz,akkor csak a 2.találkánál vigyél neki csokit...és azt is ott vedd meg,nehogy megolvadjon:)
2009. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!