Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Eddig egy komolyabb kapcsolatom volt 16 évesen. Azóta nem volt barátom. Nem azért mert nem lehetett volna, jeletkező akad akármennyi. Egyszerűen nem vágyom kapcsolatra, szeretek egyedül lenni, hogy nem kell alkalmazkodni másohoz, nincs veszekedés, féltékenység etc. De hogy így telnek az évek egyre jobban hiányzik, hogy valakihez odabújjak, és persze a testiség is. Ha nincs pasi akkor hiányzik, ha meg van nem kell :/ Mikor fogok már felnőni?? Most is van egy nagyon aranyos, kedves srác, aki komolyabbat szeretne tőlem, én viszont tartok tőle, hogy akaratlanul is de megbántom.
2012. ápr. 1. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy olyan nincs, hogy csak a kellemes "testiség", meg az "odabújás" van. Egy kapcsolatban vannak konfliktusok, amiket meg kell oldani, megbeszélni, a féltékenység egy szörnyű dolog, tudom, de a bizalomnak le kell győznie. Alkalmazkodni is kell sajnos, egy kapcsolat azon múlik, hogy elfogadjuk-e, és toleráljuk-e a másik hibáit, szokásait. Olyat nem fogsz találni, aki neked "készült", és mindenben egyet ért veled, és nem lesznek zavaró szokásai. Ha ilyenre vársz, akkor egyedül maradsz.
2012. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd ha egy igazán jóképű srác próbálkozik nálad, nem fogsz ilyeneken gondolkodni, hanem egyből igent mondasz neki.
2012. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen egy szep arcu pasi elso szavara mar dobod is le gyorsan a bugyidat.
2012. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy-úgy, ahogy a 2. és 3. válaszoló és én a 4. írom.
2012. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján valamilyen lelki trauma álhat a dolog hátterében. Egy fiatalabb kori esemény hatására válthat ki belőlled egy ilyen viselkedésformát. Mint leírtad, hogy vágsz a társas kapcsolatra, de valami mégis azt sugalja, hogy nem akarod. Ez tovább fog feszélyezni és a dolog spirálisan halad befelé, és egy időután nem hagy nyugodni ez a kérdés. Ha az állapot elér egy olyan szintet amikor már annyira nem tudja eldönteni az ember, hogy mit akar, akkor alvászavarok, remegés, zsibbadás is felléphet ami pánikrohamot válthat ki. Hosszútávon -ha többször is előfordul- pánikbetegség is kialakulhat, a tudat beszűkül, megváltozik a természetről és az emberekről alkotott véleménye az embernek.


Őőő, ja ennyi elég szerintem. Minden esetre a megoldatlan probléma nem vezet jóra, menny el pszichológushoz.


Tiszteletem a hölgynek...

2012. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vannak "jópasi" jelentkezők is de az meg b@rom mind... :)


Utolsó köszönöm a választ. Igen lehet hogy lelki trauma.. Amit ennek az egy és egyetlen barátomnak köszönhetek... Psichológushoz meg járok..

2012. ápr. 1. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!