Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? 2 és fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? 2 és fél éve vagyunk együtt egyik nap rájöttem, hogy randizott egy másik csajjal nem rég egyszer, elmondása szerint csak egy busszal jöttek haza szájra puszi volt meg egy kis simi.

Figyelt kérdés
Közben azt is elmondta, hogy már egy ideje nem érez úgy irántam mint régen és a héten vagy következő héten el is akarta ezt nekem mondani. Eléggé rosszul esett, ert én semmi jelet nem vettem észre, tervezgettünk programokat hosszabb távra is, még az nap is. Utoljára még ennyit mondott, hogy nem akart megbántani. Hazajöttem sokat sírtam. Aztán este felhívott, hogy mekkora f. volt meg most, hogy eljöttem jött rá, hogy már teljesen természetesnek vette, hogy mellette vagyok meg hiányzok. Én szeretem őt még mindig nagyon de nem tudom mi legyen. Félek, hogy ez csak pillanatyni fellángolás vagy a megszokás miatta akar visszakapni. Mert valami miatt még ha komolyabb dolog nem is történt köztük és állítása szerint nem is fog akkor is találkozott azzal a lánnyal? Szeretném elolvasni mások véleményét is mert nagyon tanácstalan vagyok.

2012. ápr. 3. 12:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
SZAKÍTANÉK VELE... mi az hogy kis SIMI??? kérlek, nehogy már a saját pasid más csajokat simogasson meg puszilgassa , ez számomra sok lenne!!!! 20L
2012. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lapátra vele!
2012. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben, előbb szakít veled, utána randizik.

Képes lennél megbízni benne azok után, hogy szájon puszilt egy másik lányt, és simogatta. Ja és ha már a simogatásnál jártak, el ne hidd neki, hogy csak szájra puszi volt.

Szakíts vele... Ezen már nincs mit megbeszélni, nem érzi azt amit régen, meg is csalt, min gondolkozol még???

Ilyen ember miatt ne sírj, találsz jobbat..

2012. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ha valakinek baja van azzal, amit mondtam, lehet érvekkel próbálkozni
2012. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
a legtöbb lányban nincs.. de ha megtalálod a megfelelőt, abban van. ennyi az érv.
2012. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!