Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még próbálkozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még próbálkozni egy lánynál?

Figyelt kérdés
15/F vagyok. Van egy lány (14/L) aki nagyon tetszik nekem. Egy suliba járunk, és mivel a szomszéd utcában lakik, így néha haza szoktam kísérni. Kiderült hogy a lánynak van udvarlója. Azt mondja, hogy már pár hónapja találkozgatnak, mégis még az elején vannak az egész dolognak. Láttam már őket kettesben, és semmi párkapcsolatra utaló jel nemvolt, csak egyszerűen beszélgettek. Viszont amikor mondjuk beszélgetek a lánnyal, miközben hazakísérem, mindig zavarban van, és bocsánatokat kéreget tőlem, hogy ilyen hülyén viselkedik, csak nagyon boldog, meg izgatott.(gondolom a barátja jár a fejében) És sosem hagy szó nélkül, mindig ő kezd el beszélgetni velem, és tök aranyos. Suliban mindig ő köszön először. Namost párkapcsolati témában annyira nem vagyok otthon. Mit gondoltok, még több is kialakulhat köztük, vagy még akár véget is vethetnek az egésznek, mert még mondom, csak az elején vannak. Szerintetek van még esélyem nála, mondjuk a későbbiekben? A válaszokat előre is köszönöm.

2012. ápr. 3. 17:18
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
És tegyük fel, becsengetek hozzájuk, és kinyitja az egyik szülő az ajtót. Mit mondjak neki, és mit a lánynak?
2012. ápr. 3. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!