Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mitévő legyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek, szeretem vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom lassan 5 éve tart már gyermek is van és mennyasszony is lettem.Megismerkedtem egy sráccal mikor a páromhoz utaztam,mert külföldön dolgozik.A reptéren találkoztunk ő segitet eligazodni.Nagyon aranos és kedves volt velem sokat bókolt.Ez pár hónapja történt.Azóta sem sikerült kiverjem a fejemből ezért elhatároztam hogy megkeresem,nagy nehezen rá is bukkantam.beszélgettünk sokat és azt hiszem hogy szeretem.Nehezen de elhagynám a párom h vele lehessek.Ő odafigyel rám folyamatosan bókol nekem,de mégsem tudom mi tévő legyek.Segítsetek!
2012. ápr. 7. 22:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Akik itt rib@ncoznak, azok nézzenek magukba.

Ha már nincs szerelem, minek legyen valakivel együtt? A gyereknek is biztos jót tesz majd, ha azt látja, hogy az apa nem szereti az anyját és fagyos légkörben nő fel...

Bezzeg, ha ti lennétek ilyen helyzetbe, akkor már rég mennétek száz fele, mert az asszony nem szeret, nem szexel veletek. Ekkora álszentséget! Mikor mindig itt panaszkodtok és menőztök, hogy jaj, nem szeretnek, félre megyek, vagy már félre mentem...

2012. ápr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. ápr. 8. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!