Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mitévő legyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek, szeretem vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom lassan 5 éve tart már gyermek is van és mennyasszony is lettem.Megismerkedtem egy sráccal mikor a páromhoz utaztam,mert külföldön dolgozik.A reptéren találkoztunk ő segitet eligazodni.Nagyon aranos és kedves volt velem sokat bókolt.Ez pár hónapja történt.Azóta sem sikerült kiverjem a fejemből ezért elhatároztam hogy megkeresem,nagy nehezen rá is bukkantam.beszélgettünk sokat és azt hiszem hogy szeretem.Nehezen de elhagynám a párom h vele lehessek.Ő odafigyel rám folyamatosan bókol nekem,de mégsem tudom mi tévő legyek.Segítsetek!
2012. ápr. 7. 22:54
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
2 gyermek van az 1 ik 5 éves a másik 1.Azért vagyok vele mert ez most kezdödött eddig nem volt ilyen 1 hónapja hogy igy kifordult magából
2012. ápr. 7. 23:19
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Szóval két gyerekkel akarsz kitolni... ez egyre undorítóbb..
2012. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem kitolni akarok velük sztem nekik sem jó ha azt hallják hogy vitatkozunk sőt volt hogy tettlegességik fajult a dolog.Nem lehet a végtelenségig lenyelni mindent és nem kényszerithetem magam olyasmibe sem amt nem szeretnék,nem lehet igy élni 1 életen át mert ha én nem hagom el kkor majd elhagy ö
2012. ápr. 7. 23:25
 14/22 anonim ***** válasza:
nem lehetnek gondjai a munkahelyen? nekem apukámnak volt egy szörnyű szakasza még tavaly nyáron és ősszel, amikor bármikor kirúghatták, és pokoli volt (pedig én addigra már sokat megéltem, mert hááát, furcsa, enyhe jelzővel). a munkahelyi gondok nagyon sok mindenben befolyásolhatják a férfiakat: hiszen nekik kell eltartani a családot! igen tudom, a mai társadalomban a nő is dolgozik, de ez már csak a múlt század második felének a hozadéka. már az ősembereknél is az befolyásolta az életben maradást, hogy apu hozott-e húst vacsira, vagy sem. és kisgyerekkel a nők sokszor akár három évig is othhon maradnak, és akkor a férfi az egyedüli kenyérkereső (és valljuk be: a gyes meg a gyed egy bevásárlást sem nagyon tesz ki). szerintem kérdezz rá nála (vagy ha ő nem hajlandó beszélni róla egy olyan kollégájánál, akit ismersz) hogy hogy álnnak a dolgok a munkahelyen. és ha tényleg gond van, jöhetnek a női praktikák: dícsérgetések, milyen jó apa, milyen jól dolgozik, szépen kézben tartja a családot, senki sem szenved hiányt, lehet neki újságolni, hogy ma is sikerült szűkebbre venni a vásárlási kiadást, stb. itt már csak a fantázia szab határt. és támogatni kell. nem fog máról holnapra elmúlni ez az állapot, de eljön az a nap, amikor végre elúsznak az esőfelhők (mint a hasfájós babánál)
2012. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
A munkahelyén nincs gond már puhatoloztam ez ügyben.Nem tudom h mi lehet vele most pl csavarodni fog és eddig nem csinált ilyent mindig otthon maradt h velünk beszélhessen és ráadásul olyan helyre megy amit nem is igazán értek miért megy oda ,ha ha neki jo minden kettönk között beleértve a szex is.Egyéként a piroslámpásba készül holnap.
2012. ápr. 7. 23:34
 16/22 anonim ***** válasza:
Látom nem esik le a tantúsz, hogy máshol találta meg a boldogságot, mármint félre k ú r t.
2012. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
34%
5 éve vagytok együtt, oszt 5 éves a gyerek?! Ja jó nagy retkes r ibanc vagy.
2012. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
A ribancozásra nem vagyok kiváncsi!Elöbb légy a helyembe és utánna alkoss véleményt.A nagyobbik gyermek nem azövé és most leht megint ribancozniű,ő nevelei csecsemö kora óta ö a z elözö kaöpcsolatomból született.
2012. ápr. 8. 07:43
 19/22 A kérdező kommentje:
Azt mondja nem csal meg de még is ugy van nem ez lenne az első sem a második eset.
2012. ápr. 8. 07:46
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
en szerintem meg az ember azzal toltse az idejet akire vagyik, aki ertekeli ot! a parod biztos nem epp olyan romantikus, kedveskedo mint te, ezert te arra vagysz amit te is nyujtasz.ezert nem lessz nekem soha felesegem csak tarsam, es ezert leszek megerto ha epp ugy dont hogy mas valakire is kivancsi rajtam kivul. :) UTALOM ha az embert kenyszerek es elvarasok koze szoritjak... ezert en sem fogok senkit sem!
2012. ápr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!