Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel még nyáron ismerkedtem meg egy buliba. Nagyon megtetszett, de semmi komoly nem történ azon az estén.Később elkezdtünk beszélgetni,és már napi szinten beszélgettünk.Belsőre is nagyon megtetszett.Kb. egy hónap múlva elmondtam neki, hogy nagyon tetszik nekem, és szereném komolyabbra fordítani a kapcsolatunkat. Erre ő nemet mondott, bár nem értettem elsőre, hogy miért, mert olyanokat írt nekem, hogy azt álmodta, hogy összejöttünk, meg hogy imád stb. De feldolgoztam a dolgot, hamar túl is léptem rajta. Ezek után barátok maradtunk, és igaz, hogy nem napi szinten, de még így is beszélgettünk.Úgy december környékén újra elkezdtünk beszélgetni,és valahogy elő jöttek ezek a régi emlékek/érzések, és rájöttem, hogy még mindig tetszik.Nagyon jóba lettünk, és azt mondta, hogy megbízik bennem, pedig ő nem sok srácban bízik meg, mert már egy párszor átejtették.Először nem is akartam neki, elmondani, hogy még mindig oda vagyok érte, mert nem akartam újra elveszíteni, de már nem tudtam magamba tartani, ígyhát elmondtam neki. Másodjára is vissza utasított, de akkor is olyanokat írt, hogy velem álmodott, és rájött, hogy én nagyon hiányzom neki, és szeret... itt már teljesen össze voltam zavarodva. Ezek után nem nagyon beszéltünk. Néha írt nekem, hogy hiányoznak neki a régi beszélgetéseink, de nem nagyon foglalkoztam ezekkel.Mégnem aztán egyik nap írt egy ugyan ilyen levelet, ezzel sem törődtem, nem is akartam neki vissza írni, de az egyik oszt. társam elvette a telómat, és leírta a véleményét a csajról, ezek után írtam neki egy levelet, hogy én mit gondolok a dolgokról. Erre vissza írt egy konkrét regényt, ami őszintén megmondva jól esett, mert rengeteg jó dolgot írt rólam, de az is benne volt a levelében, hogy szerinte az lenne a legjobb, ha most békén hagyna engem, mert tudja, hogy csak akkor lehetek boldog. Erre én is vissza írtam neki, egy szép hosszú levelet, de ő erre már nem válaszolt. Nem tudom, hogy mit tegyek... felejtsem el, vagy pedig írjak neki, mert még mindig nagyon tetszik.Van egy olyan érzésem, hogy ő is érzett irántam valamit, mert akkor nem írt volna nekem olyen dolgokat, és nem érdekelné a boldogságom, és nem foglalkozott volna velem. De már komolyan nem tudom, hogy mit legyen... Bartáság ebből már 100%, hogy nem lesz. :/

Légyszi normális válaszokat írjatok.

Köszönöm. :)


2012. ápr. 8. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:

ne leveleket írjatok egymásnak

hanem találkozzatok

2012. ápr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már egy jó párszor elhívtam találkozni, de mindig volt valami dolga. Persze megértem, hogy kevés szabad ideje van, mert elég sok suli melletti elfoglaltsága van, de szerintem részben csak kifogások voltak, amiket írt. Úgy gondolom, ha valaki fontos, akkor szakítasz rá időt.
2012. ápr. 8. 00:24
 3/8 anonim válasza:
Próbáltál már leugrani a kilencedikről??
2012. ápr. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hmm.. még nem, de még átgondolom. ;) Köszönöm a "normális" válaszod. :)
2012. ápr. 8. 01:04
 5/8 anonim válasza:

Sajnálom de ilyenre futotta.

Nem vagyok normális ezt most leírom neked.

Csak annyit mondok ne keseregj mert jön majd egy másik vagy talán mindjárt kettő. A kilencedikes témát meg felejtsd el légy szíves mert nálunk is volt öngyilkos a családban mindjárt hét .

Apám is az volt.

Na de ez most nem is lényeg csak menj el bulizni és szedj össze másikat vagy esetleg ugyan azt .

Feltéve ha még nincs pasija.

De azt azért jegyezd meg hogy csaj az a csaj foglalt akin fekszenek.

2012. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Bocs már megint én csak elbaszarintottam a helyes írásomat.

"Csak az a csaj foglalt akin fekszenek."

2012. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mostmár újra beszélünk, csak ebből kapcsolat nem igazán lehet. Egyébként nincs pasija, de ha már 2x vissza utasított, akkor harmadjára sem lenne más a válasza. És örülök, hogy újra jóba vagyok vele, és nem akarom a saját hülyeségem miatt elveszíteni újból hónapokra.
2012. ápr. 15. 22:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként meg köszönöm a válaszod. :)
2012. ápr. 15. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!