Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jó csajoknak jó pasi kell,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó csajoknak jó pasi kell, az átlagos csajoknak jó pasi kell, a ronda csajoknak jó vagy átlagos pasi kell. Akkor ez azt jelenti h a ronda pasik nem tudnak társat találni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 15:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

15:35


Nem fogja/fogják megérteni.. Egyszerűen nem képesek beleképzelni magukat a nők helyébe, hogy folyton csapják nekik a szelet, alkoholisták mozdulnak rájuk stb. Le merném fogadni, hogy összvissz talán ha kétszer leszólított egy lányt, de azt is úgy, hogy kínos jelenetek sorozata következett belőle.

2012. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

15:38


Egyszerűen minden megmozdulásodból látszik, miért nincs barátnőd, minden egyes kommentedből ami túlmegy 3 szón.. Ha egyszer rádióműsort vezetek be foglak hívni, kapsz rendesen majd pénzt (igen, akkor biztosan több tízezer nő fogja lesni a kegyeid, mert csak a pénz számít..) és kellesz nekem, komolyan, mert ez oltári.

2012. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

12

Igen. a másik kedvencem akinek volt 1 azaz 1 szar kapcsolata (mert megcsalták szegényt v mittomén) és már minden nő szar meg szemét.

Ha tudnák nekem hány kapcsolatom volt szar. Még sokkal dúrvább dolgok is voltak mint megcsalás. És mégsem mondtam soha azt (komolyan persze. Max bánatomban) h minden pasi szemét. És láss csodát mára találtam egy olyan párt akivel 100% boldog vagyok.

2012. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

15:42


:) Figyelj, nekem sem volt még barátnőm, de nem a nőket hibáztatom, meg nem állítok fel egy sor elméletet és azt sem mondom, hogy csúnya vagyok, mert nem vagyok az. Egyszerűen nem szólítom meg a nőket, és közömbös vagyok azzal, aki próbál hozzám közeledni és mindehhez hozzájön az, hogy kisvárosi vagyok, azaz nem találkozok annyi emberrel nap mint nap, mint mondjuk egy városi, de 18 vagyok és költözöm, szóval semmi gond nincs senkivel, egyébként is ezernyi keszekusza módon alakulnak ki a kapcsolatok, felesleges elméletezni.

2012. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 ASOT ***** válasza:

hát igen, az internet tönkreteszi a kapcsolatokat... :) Vagy pedig a net miatt nem mozdul ki senki...

főleg a f@szbuk! :)

Csak azt hallom és nem csak a fiatalabbaktól h "jajj a pasi/lány képét lájkolta tuti tetszik neki én meg már nem biztos" ésatöbbi b@romság...

2012. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15. Jó tudni h járnak még ide értelmes pasik :D Köszi. Megnyugtattál :D Sok sikert a párkereséshez :D
2012. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Baromság ez az általánosítás.Én átlagos vagyok,de csinos barátnőm van.Sőt ismerek olyat is aki ronda,de szintén csinos csaja van.
2012. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez bizony azt.
2012. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdező: linkelj be egy képet, ami szerinted


1. A ronda csajt ábrázolja

2. A ronda pasit ábrázolja

3. Ami a jó pasit ábrázolja

4. Amilyennek te tartod magad nagyjából

5. És amilyen csajjal te összejönnél.


Hadd ítélkezzen a publikum.

2012. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!