Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Egy ilyen csaj tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Egy ilyen csaj tényleg annyira visszataszító a plusz kilok miatt, hogy semmiképp sem tudnátok elképzelni vele komoly kapcsolatot (KÉP)?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 8. 16:04
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
20 eves vagyok
2012. ápr. 8. 17:01
 22/34 anonim ***** válasza:
Nagyon szép lenne, ha lefogyna.
2012. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 ASOT ***** válasza:

Bocs de ez nekem sok! Nem kéne semmilyen kapcsolatra sem!

Csak őszinte vagyok!

2012. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Azert volt kiirva a kerdes, mert oszinte valaszokat vartam, szoval nem kell bocsanatot kerni, mert engem nem zavar.
2012. ápr. 8. 17:36
 25/34 ASOT ***** válasza:

akkor jó... :)


amúgy én erre mondom h "maradjunk barátok"

2012. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
En megertem. Abban egyet ertek, hogy a szexis idomok jobbak, mint a hurkak es egyszeruen ideje elfogadnom, hogy ennyi kiloval nemigen leszek sikeres a pasiknal.
2012. ápr. 8. 17:50
 27/34 anonim ***** válasza:
Én a szexet sem tudom elképzelni egy teltebb csajjal, nemhogy a kapcsolatot. Viszont nagyon sok férfinek bejön és ebben látják a nőiességet, szóval fel a fejjel. :)
2012. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Hat "fel a fejjel", engem sajnalatbol senki se szeressen, inkabb lefogyok.
2012. ápr. 8. 20:57
 29/34 anonim ***** válasza:
Mintha meg se látnád amit írok. Sztem ducibb vagyok mint te és több mint 2 éves kapcsolatom van. És tuti nem sajnálatból van velem. Hogy honnan vagyok olyan biztos? Ha érdekel neked kérdező privátban megírom
2012. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
inkább ne fogyj le.sok férfinek ez tetszik!!!miért ilyen nehéz megérteni?az a jó ha minél több pasinak tetszetek?
2012. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!