Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Egy ilyen csaj tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Egy ilyen csaj tényleg annyira visszataszító a plusz kilok miatt, hogy semmiképp sem tudnátok elképzelni vele komoly kapcsolatot (KÉP)?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 8. 16:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
"Fel a fejjel" vagyok. Én nem mondtam, hogy feltétlenül fogyj le, annak ellenére, hogy én szívesen látnék az utcán kizárólag sportos embereket. Jelenleg a társadalomban elfogadott a túlsúly, így a Te életvitelednek is megvan a rajongótábora, hidd el nekem. Racionálisan gondolkodva is azt tudom mondani, hogy érezd magad jól a bőrödben, legyél magabiztos és úgy tuti, hogy könnyen találsz pasit magadnak. Bár én mindennemű túlsúlyt logikátlannak találok - hiszen semmi nem indokolja, hogy egy ember többletsúlyt cipeljen magán, mégha ez abból maradt rajta is, hogy sok sz@rt összezabál - elfogadom, hogy valaki ilyen bármilyen okból kifolyólag is (a genetikát ne hozzátok fel, mert a homo sapiens sapiensnél a túlsúly evolúciós szerepe már régen megszűnt).
2012. ápr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad a bőrödben akkor most komolyan azért akarsz éhezni meg sanyargatni magad h a felszines pasiknak tetsz??? Komolyan ember!! Ha valakinek nem tetszel így akkor miért neki akarsz megfelelni???
2012. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
A képen lévő modell nem visszataszító. Kérdés, hogy te milyen vagy?
2012. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
LoL ez egy tök szép modell... Aszongya a képen látható csajnál szebb vagyok, van itt egó kéremszépen:D
2012. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!