Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szeretem a barátomat, de már nem azzal a nagy szenvedéllyel. Rengeteget tervezzük a jövőt, és én nem is érzem éretlennek magam, de nagyon félek hogy elveszítem.

Figyelt kérdés
És nem azért, mert ő nem fog szeretni, hsanem mert hogy valamiért én nem... és mániákusan keresem a hibákat a kapcsolatban... kicsit néha,2hétre, egy hónapra jól érzem magam, de aztán megint jön ez... :( És nem (hozzátevés: sosem baztam a pasikban, benne először, oka megvan.)
2008. ápr. 16. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt a kérdés az az hogy mennyi ideje vagytok együtt!én akor éreztem azt mikor már nagyon lehült a kapcsolatunk és egyhangú lett minden!Sajnos mi szét is mentünk!A szerelmem pedig egy idő után amugy is átalakulna szeretetté!azt hogy szenvedély több legyen,nem tudom szexeltetek e már!de az is közelebb vihet ujra hozzá ha mondjuk nem csak ugy szexeltek hanem visztek bele valami romantikát!(mi ujra együtt vagyunk!sokat változott ő is és én is)
2008. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
másfél éve. :) együtt is élünk. és nem mondanám hogy szeretet, mert sztem akit szeret az ember azzal nem fekszik le. mármint ha szeretetből szereti... :D
2008. ápr. 16. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem minden kapcsolat elején még nagyon nagy a szenvedély a partnerek között. Aztán ez egy kicsit alábbhagy. Ha ezt érzitek, mindkettőtöknek cselekednie kell, hogy valami újat vigyetek a kapcsolatba. Ezután megint több szenvedély lesz a kapcsolatban. Majd megint enyhül. Ez van....

Ha képesek vagytok újítani, akkor nem fogod elveszíteni. A szerelem nem egy állandóan egy szinten lévő dolog. Ezt el kell fogadni.

2008. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ehez képest, ha megfigyelitek, mindig mindenki azt mondja, hogy jajj évekig tartó lángolás, jaj örök szerelem... pedig annyira nincs így...
2008. ápr. 16. 19:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Én írtam az előző választ. Szerintem sincsen évekig tartó lángolás. Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, ezt tudom, nehéz, de el kell fogadni. Ez nem jelenti azt, hogy rögtön szakítani kell.

Ha ennyire aggódsz érte, biztosan szereted. Az, hogy keresed a hibákat a kapcsolatban, azt jelenti, hogy minél jobb akarsz lenni, hogy boldoggá tehesd. Ez pedig jó. Csak ne vidd túlzásba, mert akkor úgy fogod érezni, hogy csak te teszel ezért a kapcsolatért.

Próbálj bízni benne és örülj neki, hogy van valaki melletted, akivel már a jövődet tervezhezed!

2008. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

évekig tartó lángolás? nem hiszek benne... Én nagyon szeretem, sőt imádom a párom, de már nálunk sem lobog az a láng ezerrel. Együtt élünk, megszoktuk egymást. Nem kell már meghódítani a másikat... Ennyi. Mindketten dolgozunk, meló után háztartás,stb.Ezek mellett nagyon kimerítő lenne. Szerintem ebben nincsen semmi rossz. Régen én is szakítotam, ha már nem azt éreztem mint az elején, azán rájöttem, hogy ez csak egy ideig olyan szép...Akkor még van valami amit felfedezhetsz a másikban. Egy idő után, főleg ha együtt éltek kiismered, és már nem tud sok újat mutatni.Mi pl. ha jó idő van kirándulunk hétvégente, vagy elmegyünk valami fürdőbe kikapcsolódni.akkor csak egymásra figyelünk. nincs meló, gondok stb. csak mi.

szerintem ez természetes.Ha tudod, hogy szereted nem lesz gond. Néha kicsit jobban néha kicsit kevésbé.A lényeg, hogy jól megvagytok, és nem balhéztok.

2008. ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez a legutóbbi válasz nagyon megnyugtatott... :) és mivel nekem Ő az első hosszabb kapcsolatom(régebben mindig én szakítottam, de nem azért mert nem szerettem...hosszú) , sose fogom feladni! :))
2008. ápr. 18. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!