Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még meddig várnátok az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még meddig várnátok az első szex-szel a helyemben? 1 hónapja vagyunk együtt a barátommal.22/L

Figyelt kérdés

Leírom azt, h. eddig mit gondoltam a dologról, és h. most mit gondolok. Még szűz vagyok, egy picit szeretnék még várni a szex-szel. Nem azért akarom váratni a barátomat, mert h. mit fognak szólni mások, ha 1 hónap után lefekszem vele. Csak úgy érzem, h. előtte még jobban meg kellene ismernünk egymást, ill. egymás testét. Nem akarom annyira megváratni, de azért nem szeretnék könnyen kapható lenni, "küzdjön" kicsit értem.

Viszont a napokban találkoztunk, náluk voltunk, és hát eléggé beindultunk, de nem feküdtünk le egymással. De azon kívül volt elég sok minden, többek között ismerkedtünk egymás testével. :) Most el kezdtem gondolkozni azon, h. mégsem kellene már annyit várnom a szeretkezéssel? Persze, megbízom benne, szóval nem hinném, h. csak szexre kellek neki. Jó lenne még sokszor így együtt lenni, ahogy a múltnap, de nem tudom, h. ő meddig tudná ezt csinálni úgy, h. még nem fekszünk le egymással.



2012. ápr. 10. 15:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
23%
Felnőtt nő vagy b@szod! Már vagy 5 éve el kellett volna veszítened. Szerezned kellett volna tapasztalatot is ennyi idő alatt pasizás terén. És akkor nem lennél ennyire szerencsétlen 22 éves létedre!
2012. ápr. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 László22 ***** válasza:
100%
1 hónap az nem idő nem tudhatod hogy mire kellesz neki mire nem. Ha várni akarsz akkor várjál, és azért gondoltad meg magad mert kaptál egy kis ízelítőt a dologból és most édesé vált számodra, ne menj el hozzá ne legyetek ilyen helyen kettesben én azt tanácsolom min nagyon min 3 hónapot várj, ne add magad oda egyből, tudom furcsa pasitól ezt hallani de addig várjon amíg te akarod, és ne hagyd hogy felcukkoljon. Ennyit tudtam tanácsolni, de ha meg akarod úgy is megteszed.
2012. ápr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

László22-nek:

Köszi a választ.

Igen, teljes mértékben igazad van abban, h. miért gondoltam meg magam. Vagyis emiatt bizonytalanodtam el.

"ne hagyd hogy felcukkoljon" - Hát igen, vissza kell fognunk magunkat, mert egy idő után már szerintem mindketten nehezen állítanánk le magunkat. Persze amíg nincs szex, addig is lehet egy s más, de csak szép fokozatosan. Legalábbis ezt gondolom most. Oké, tudom, ezt vele is meg kell beszélnem, mondjuk már mondtam neki. Tudom, ő már szeretne lefeküdni velem, de hajlandó várni.

2012. ápr. 11. 10:07
 14/31 László22 ***** válasza:
Akkor várjon is, és ne jelentsd be neki hogy meddig kell várnia, ne tudja mikor kapja meg a jutalmat mert akkor csak a jutalom falat miatt pitizik, hadd legyen az titok mikor akarod oda adni neki a dolgot, persze éreztesd hogy szereted, csak neked fontos hogy megfelelőek legyenek a körülmények, mint ahogyan a filmekben vannak :D Szóval a lényeg nehogy azt higgye frigid vagy vagy valami amiért nem kaphat meg, de ne tudja mikor lesz mert akkor csak azért fog várni és nem miattad. És ha már le telt a kiszabott idő akkor ami bele fér hadd folyjanak a nedvek :D
2012. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Persze, nem mondok neki konkrét időpontot. Én sem tudom, h. most épp 1 hét v. 1 hónap múlva szeretném a dolgot.

"hadd folyjanak a nedvek" Hát ez jó, ezen jót nevettem. :)))

2012. ápr. 11. 11:11
 16/31 László22 ***** válasza:
Örülök ha segíthettem :D
2012. ápr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
semennyit.. amikor jólesne, akkor csinálnám.. nem is értem h minek várni.. ha el akar hagyni, úgyis elfog, függetlenül attól, h szexeltél vele, vagy nem.. a jó szex amúgy is inkább csak erősiti a kapcs. ot :D
2012. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Túlkomplikálod az egészet. Dugjatok és kész! Ha egy nőn azt látom, hogy azt se tudja le akar-e feküdni velem, akkor inkább otthagyom.
2012. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
:DDD
2012. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 László22 ***** válasza:
Ne hallgass ezekre az állatokra. Csak a lyuk a lényeg és más semmi.
2012. ápr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!