Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még meddig várnátok az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még meddig várnátok az első szex-szel a helyemben? 1 hónapja vagyunk együtt a barátommal.22/L

Figyelt kérdés

Leírom azt, h. eddig mit gondoltam a dologról, és h. most mit gondolok. Még szűz vagyok, egy picit szeretnék még várni a szex-szel. Nem azért akarom váratni a barátomat, mert h. mit fognak szólni mások, ha 1 hónap után lefekszem vele. Csak úgy érzem, h. előtte még jobban meg kellene ismernünk egymást, ill. egymás testét. Nem akarom annyira megváratni, de azért nem szeretnék könnyen kapható lenni, "küzdjön" kicsit értem.

Viszont a napokban találkoztunk, náluk voltunk, és hát eléggé beindultunk, de nem feküdtünk le egymással. De azon kívül volt elég sok minden, többek között ismerkedtünk egymás testével. :) Most el kezdtem gondolkozni azon, h. mégsem kellene már annyit várnom a szeretkezéssel? Persze, megbízom benne, szóval nem hinném, h. csak szexre kellek neki. Jó lenne még sokszor így együtt lenni, ahogy a múltnap, de nem tudom, h. ő meddig tudná ezt csinálni úgy, h. még nem fekszünk le egymással.



2012. ápr. 10. 15:23
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

"így nagyobb az élvezet hogy megszereztem magamnak, mi abban a jó ha egyből oda adja magát, nincs kihívás"


Ez a vadász-préda-felfogás. Szerintem ennek párkapcsolatban nincs helye.

A birtoklási vágy a szeretettel ellentétes. A szerelmeskedés meg a szeretet megélésére való, nincs helye benne birtokló és szerző vágyaknak. Neked a kapcsolatban ADNOD kell, nem SZEREZNI.

Egy betűt tévedsz "mindössze": szereTni kell, nem szereZni.

2012. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!